Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az emberekkel?

Mi történt az emberekkel?

Figyelt kérdés

Igen tudom furcsa kérdés, de vagy én maradtam le 3-4 évet vagy az emberek sietnek előre?

Olyan érzésem van, hogy kiesett néhány év!


Nemrég idegenek létezését jelentették be, azelőtt háború volt, azelőtt COVID azelőtt megint háború lett(majdnem)

Minden az elmúlt néhány év csak ezekről szólt.

De pl ami a Közel-Keleten van, azt miért nem dokumentálják, ott van az igazi háború.

Nehány Twitter es szerint nincs is háború, csak a pénzről szól a egész meg székről.


Most, hogy bejelentették az idegenek létezését senkit sem rázott meg úgy az a hír, mint például 10-18 évvel ezelőtt.

Bevallom én is amikor, meghallottam semmi érzelmet nem váltott ki belőlem.


Szerintetek mi lett az emberekkel?

Egy kis filora van kedvem bocsi :)



2023. szept. 19. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Végtelen a közöny. A mai információáradatban teljesen ki van már sütve az emberek agya. Annyira, hogy egyszerűen képtelen a többség jobban átérezni új, akár megrázó eseményeket is.
2023. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy generációnyi overdrive junk info-val. Internet.
2023. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

"Nemrég idegenek létezését jelentették be"

Mondjuk ezt megtették már rengetegszer az elmúlt évtizedekben. Aztán mindig kiderüt hogy nincs valós alapja.

2023. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Haborúk mindigis voltak.

Ha minden háború híreit bemutatnák a híradóban (közelkelet, afrika, ázsia), akkor napi 25 órás lenne a műsorideje.

Néhány twitteres szerint a sajàt pisinket kéne igyuk...

Én inkább azon aggódnék, ha mindenki pánikolni kezdene mert bejelentettek egy újab hoax idegen inváziót

2023. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Minden kamu és csak úgy vagyunk a Földön mint a növények.
2023. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Világvégét is bejelentették már egy párszor. Kb 10-et már túléltem. A következőt majd megnézem az esti híradóban.
2023. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

A média térhódítása és aljas szenzáció hajhász kamui, az állandó hazugságok is ludasak ebben.

Az idegen téma különösen szánalmas és röhejes. Eddig a politika, katonai vezetés titkolta a lényeges adatokat. Minden furcsa fenről érkező objektum "meteorológiai ballon" volt. Aki pedig azzal állt elő hogy ufot látott, elvitték az idegenek, azt kifigurázták, bolondnak titulálták. Erre most hirtelen elkezdik bizonygatni, pont "ők", hogy támadnak az ufok??

Ugyan már.... Én meg most jövök a falvédőről.

2023. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezekkel mind kondicionálják valamire az embereket. Még rosszabb dolgok készülnek.
2023. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem gondolod, hogy 4502 hamis ufo jelentés után a 4503. majd felizgat. Kiváncsi vagyok lesz-e folytatása, de 99.9999 % hogy egy szokásos napi kamuhír. Annyira sem izgatott fel, hogy a neten utánna keresek, hogy mégis milyen vélemények ötletek vannak róla.
2023. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor valami nagy fog közeledni a jövőben. XD


Amúgy még emlékszem a COVID elején, mennyire paráztam a dologtól. kézfertőtlenítő, maszk, még a legelején ha például bevásárolni mente, kora reggel tettem azt, és csak néhány személy mehetett be, bizonyos ideig.

Aztán enyhült számomra a helyzet és nem paráztam annyira.( nem voltam COVIDOS )


Kiváncsi vagyok mit tartogat a jövő, mi újdonsággal fognak előrukkolni.

Néhány éve az idegenek nagy szenzáció volt, de most le sem sokkolt, pedig eskü alatt fogadták, hogy igaz az egész.

2023. szept. 20. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!