Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálok olyan emberekkel...

Miért utálok olyan emberekkel lenni, akik rosszul érzik magukat?

Figyelt kérdés

Még ha a szeretteimről van is szó, ha rosszul érzik magukat (akár fizikailag vagy lelkileg) egyszerűen nem szeretek velük lenni olyankor.

Lehet azért, mert akkor én is úgy kezdem érezni magam, fogalmam sincs, de egyszerűen nem bírok egy légtérben lenni olyan emberekkel, akik kifejezik, hogy rosszul vannak vagy valami bajuk van, nem tudom miért érezhetek így


2023. szept. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert elrontják a hangulatod/kedved stb.. magyarul "lehúznak lelkileg". Vannak olyan embertípusok, mint te akik ezt így élik meg.
2023. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez teljesen normális, mivel lehangolnak. Én pont fordítva vagyok és olyanokkal jó akik nálam nyomorultabbul vannak, mert akkor azt érzem hogy nekem jobb.
2023. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én senkivel nem érzem jól magam mert szoc fóbiás vagyok
2023. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az ilyen helyzeteket. Egyrészt megvan a magam baja és szenvedni tudok egyedül is, ahhoz nem kell társaság. Másrészt már csak azért is rosszul érzem magam, mert nem tudok mit kezdeni a bajukkal. Átérzem meg minden, de én nem tudom megoldani őket.


Plusz azt érzem sokszor, hogy mások baja miatt nekem sem szabad örülnöm. Illetve ők sem akarnak részt venni az örömömben a bánatuk miatt.


Például volt olyan karácsonyom, hogy minden pozitívan összejött, tök boldog voltam. Mégis azt hallgattam a szüleimtől, testvéremtől, hogy milyen szar év volt ez, ilyen szar év még soha nem volt, lenne már vége... Rohadt rossz érzés volt, hogy nem tudtam senkivel osztozni az örömömön.


Illetve azt már megtanultam, hogy sokan csak lelki szemetesládának használják a másikat. Volt olyan akivel jó kapcsolatom volt, majd átkerültem a szemetesláda pozícióba. Nem beszéltünk egy évig, első megkeresése után azonnal nekiállt panaszkodni.


Illetve azt látom, hogy nekem panaszkodnak, meg öntik rám a szart. Aztán másokkal meg jól érzik magukat, boldogok, szórakoznak, stb.

2023. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
A tippem az, hogy te sem érzed magad jól, és így nincs energiád elviselni mások gyengeségét. Magadba még elvagy, de mások vigasztalásához már nincs elég energiád.
2023. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!