Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ehhez meg kell öregedni?

Ehhez meg kell öregedni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, sok idős ember bátrabb mint a fiatalok, vagyis annyira nem érdekli őket, mit gondolnak róluk mások. Pl ha valami programon vagyunk, és ki lehet próbálni új dolgot, mindig egy idős ember az első jelentkező. Ilyenek, mint pl voltunk a Csillagvizsgálóban, és a távcső kupolájában ki lehetett próbálni dolgokat, pl egy ilyen kis kosarat amire fel lehet mászni körbetekerni sínen. Mondták, aki szeretne jöjjön fel, persze senki nem jelentkezett, csak egy idős ember, pedig nyilvánvalóan mások is akartak menni, mert megindultak mind a bácsi után. Ők miért nem vállalták be elsőre, miközben akartak menni? De természetesen máshol is észrevettem már ezt, vagyis több helyen, ez csak egy példa volt.

2023. okt. 11. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert màr nincs veszteni valojuk. Nekik már nem égő nem cink semmi nincsenek szorongások mert már nem nézi őket senki ffinek vagy nőnek.
2023. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Valaki beszűkül, valaki kinyílik öregségére, mert már sokat tapasztalt és emiatt másra is könnyebben vállalkozik. Típusfüggő.
2023. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány.


Én is gyáva vagyok sok mindenhez. Nincs önbizalmam, főleg mások előtt, idegenek előtt tele lesz a gatya.

2023. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Az 1. mondatodra reagálva:

Szerintem az öregek nagyra vannak maguktól, hogy egyedül ők építették fel a fél-, ha nem is az egész országot, esetleg a régi rendszerekben mekkora májerek voltak, és emiatt kb. Superman-nek gondolva bevállalnak mindent.

2023. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, nahát, erre még nem is gondoltam! Lehet igazad van
2023. okt. 11. 18:37
 6/6 A kérdező kommentje:
1-es ez volt az, ami először eszembe jutott, de vannak itt érdekes más megközelítések is úgy látom
2023. okt. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!