Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy el a kedvem a...

Miért megy el a kedvem a dolgaimtol ha neki állnak leutánozni?

Figyelt kérdés
Ha van egy uj sminkem, felsőm vagy vettem bármit, vagy kitalálok vmit csinálni tenni akármit, aztán elkezdik majmolni utánozni ők is megteszik, és ezzel akarják magukat előttem verni hogy ök a raj, (bnőm pl nekem mutatja magán az én sminkem azzal hogy ő ugye milyen szép azzal)az bennem miért okoz negatív érzéseket mintha "lelopnának"?

2023. okt. 11. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ebben van az egyéniséged, úgy érzed, ha ezen osztoznod kell máson, akkor egyben az is elveszik. Ellentétes esetben ennek önbizalmat kéne adnia :)
2023. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eg van a szomszéd aki engem mindig gúnyol aztán meg mindenben lemásol akármit csinálok ugyanazt csinálja utánam.

De rengeteg ilyen van. Akik környezet. Es nekem így toxic.

2023. okt. 11. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Tinilány vagy, aki azt hiszi, hogy a sminkeddel kell egyedinek lenni.
2023. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak smink es nem csak kulső. csak nem akarom irni a többit mert nem a példákon van a hangsúly.
2023. okt. 11. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Tényleg ANNYIRA egyedi dolgokat találsz ki? Nem, a plázam boltos felső nem valami nagy kunszt.
2023. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jáj.

Nem az egyediseg itt a lenyeg hanem megteszek megcsinalok felrakok felveszek vmit masnap vagy aznap rohannak ők is megcsinalni megtenni felvenni felrakni.

A szomszéd ráadásul betegesen is nyomja. Aki gúnyol.


En azt nem értem engem ez miért frusztrál?

Nekem ez miért toxic?

2023. okt. 11. 19:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg igen eléggé vannak egyedi dolgaim is. De nem ez a lényeg az egeszben. Hanem rosszul vagyok a majmoktól.

És nem találom mi okozza ezt bennem?

2023. okt. 11. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!