Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma láttam egy verekedést a...

Ma láttam egy verekedést a metrón, nem csodálatos, hogy egy verekedés milyen nagy hatással tud lenni a résztvevő emberek életére?

Figyelt kérdés

A 2-es metrón a Déli fele mentünk, és a Pillangó utcánál lettem figyelmes arra, hogy egyszer csak elkezdett 2 utas verekedni.


Az eddigi életüket úgy élték le, hogy nem tudtak egymás létezéséről, nem volt egymással semmi bajuk, lehet korábban már 100x elmentek egymás mellett, amikor délben elindultak a metróhoz, nem úgy indultak el, hogy verekedni fognak. Viszont most ez már sosem lesz így, már nem lesznek egymásnak közömbösek, este zuhanyzás közben, vacsorázás közben, az ágyban forgolódva, vagy legközelebb a metró fele sétálva már eszükbe fog jutni ez az incidens, már nem közömbösek egymásnak, és ki tudja, lehet ha máshol találkoznak, vagy máskor, akkor továbbra is ismeretlen emberek maradnának egymásnak.


Valahol a világon van jelenleg egy számunkra közömbös ember, aki később egy idióta lesz a szemünkben. Az élet szép.


2023. okt. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2023. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha neked csodálatos a fizikális erőszak, a verekedés, akkor te is azon az igen alacsony értelmi, alja népi szinten vagy, mint, akiket láttál.

Az erőszak sose megoldás.


Én a helyedben nem lennék arra büszke, hogy a verekedést csodálatosnak tartod.

2023. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Svéd cserediákok voltak.
2023. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

El lett felejtve szolni nekik, hogy letelt mar a 2 het, es "rend van".....



39F incel

2023. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de
2023. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen,igen.
2023. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyire unalmas élete lehet már szerencsétlennek, hogy élete legnagyobb élménye az, hogy látott verekedni két bugrist.
2023. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pillangó utca, Várna utca környékétől ne sok jót várj! Ott nekem is többször majdnem elkenték a számat! Lehet hogy rossz a kisugárzása a helynek, pedig alapvetően Zugló egy Istenkirály👑 hely!
2023. okt. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!