Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak megindulva az...

Miért vannak megindulva az emberek úgy mintha nem lenne holnap? Tudja mindenki, hogy még 2 nap a jó időből, aztán vasárnaptól lehet otthon kötögetni? Még ha eddig nem lett volna elég nyár vége óta a plusz 1,5 hónap ráadás a jó időből...

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki van megindulva? Egyébként én hűvösebb időben sem szoktam otthon kötögetni, sőt, télen sem, hanem kint vagyok a természetben egész hétvégén.
2023. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert szeretjük a nyarat, és sajnáljuk, hogy nem lehet örökké nyár.
2023. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
81%
Mindjàr úgy megindulok ettől a kérdéstőlllll
2023. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Jó de hova kéne menni?
2023. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Mit jelent az, hogy megindulva?

Amúgy nem, nem az a "jó idő", amikor az ember gyenge a melegtől... Nekem pl a köd és 10 fok tökéletesen jó idő.

2023. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

2

költözz afrikába, ott örökké nyár van

2023. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem teljesen értem hogy mi a kérdés.
2023. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy meg van indulva mindenki? Hol tapasztalod? Én szokásos péntek délutani forgalmat láttam a munkaidő végén, szokás szerint tele vannak a boltok parkolói is, de ebben semmi furcsa nincs. Hogy városon kívül mi van, azt nem tudom. Az autópályákon vagy hol láttad a megindulást?
2023. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Kérdés is van, vagy simán csak zavar, ha az emberek igyekeznek a jó időt kihasználva jól érezni magukat?
2023. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Jaa vagy arra gondolsz, hogy miért van mindenhol tömeg(nyomor)?



Ennek én se örülök, ezért IS várom a hűvöset és hogy végre legalább egybefüggő 2 napig ne kelljen redőny mögött dolgozni.



Egyébként (magam ellen beszélek, mert nekem egy darab idegen ember látó- vagy hallótávolságban már kellemetlen) az emberek testi és lelki egészségének is jót tenne, ha nemcsak a tűző nap lenne "jó idő" igen meleggel, hanem a köd is, a szemerkélő eső is, a borultság is, a szellő is, a 0 fok is, az 5 fok is.

2023. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!