Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél a szeparációs szorongá...

Akiknél a szeparációs szorongás 15 hónap környékén jelentkezett, kb meddig tartott és hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

A bölcsivel kezdödött. Az elsö ket hetben nagyon jol erezte magat, söt. Ram sem hederitett. Majd egyik naprol a masikra minden megvaltozott. Hozzateszem a bölcsit csak heti 2x szerettük volna, 2-3 orara, hogy legyen tarsasagban is a kisfiam. A bölcsis dolgot elhalasztjuk fel evvel, de ugyanugy sir a mamanal is ha pl wc-re megyek, bujik a jatszoteren, söt akkor is ha pl a mama van nalunk. Ezt elfogadtam, nem zavar es nem is akarok semmit raeroltetni, viszont erdekelne, hogy hogyan tudnam batoritani es mire szamitsak, kb meddig tart ez az idöszak?

Egyebkent sosem volt ilyen, nagyon nyitott es baratsagos kisfiu. Megrendeltem Vida Agi Gyogyito jatekok tanfolyamat is, de nagyreszt a meseolvasason/ meselesen van a hangsuly, ami a kisfiamat egyelöre nem igazan erdekli. Köszi a valaszokat!



2020. nov. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

1,5 hónap volt kb

15-17 hónapig


Neki semmi változás nem volt.. pont az hozta helyre

/ testvére született/

2020. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk költözés rontott az amúgy is érzékeny többemberes (fejletlen idegrendszerű) lányomon.

Mondjuk ő pici kortól szepás volt, de 18 hósan 1 emelettel költöztünk feljebb. Az addig csodásan egyedül alvó gyermekem tombolt. 1.5 hónapig minden éjjel 40x kelt aikítva örjöngve ahogy elaltattam és megmoccantam kezdte előről. A szomszédok már azt hitték verem a gyereket éjjel.. Totál kimerültem, férjem hetelt. Végül magam mellé vettem és onnan végre aludt éjjel. De ez ment nappal is, mindene kiborult jobban mint amúgy is. Nálunk nagyon sokáig bő fél évig ment.

2020. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposan kezdődött,és 20 hónapos koráig tartott.
2020. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Egyèbként nálunk is közben idegrendszeri éretlenség igazolódott.

2020. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem ne csak fél évvel halasszátok el ezt a dolgot, hanem mág 2-2,5 évvel!

15 hónaposan nem szükséglet a többi gyerek, maga a bölcsi még annyira sem....

Jól meg lett sokkolva.

2022. dec. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyító mesék stb. jók.
2022. dec. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!