Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már igy ahogy én?

Éreztetek már igy ahogy én?

Figyelt kérdés
Félek már beszélgetni az emberekkel,mert mindig vita lesz bellőle és utána kommunikáció megszakadás.Igy netes ismerkedés is teljesen kilőve.
2023. okt. 15. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az emberek nagy százaléka újabban nem normális. Kevesen vannak, akik elfogadóak, nyitottak és nem akarják lenyomni a torkodon a nézeteiket. Jobb is, ha ilyenekkel nem kommunikálunk, nem győzhetünk.
2023. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Vagy érdektelenek, vagy vitáznak.
2023. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a vitáktól. Aki értelmes, azzal tudsz normálisan is vitázni. Aki pedig idióta, legalább a vita alatt már kiderül, és ígyis úgyis otthagy a végén, főleg ha még igazad is volt. Ugyanez a típus viszont vita nélkül is ugyanúgy otthagy az első legkisebb olyan vélt vagy valós dolog után, ami nem egyezik az ő idióta lelkivilágával vagy vágyaival. Nem nagy veszteségek.

Keresd az értelmet. Még ha ők is vannak kevesebben.

2023. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem beszélgetek szinte senkivel sem, de élőben sem, pont emiatt.

Viszont a vita általában fejlesztő hatású is tud lenni: kitartás, szókincs, gondolkodás, gyorsaság, leleményesség, stb.

2023. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért félni még nem, de az tény, hogy eléggé megválogatom, kivel, mennyit, hol / milyen platformon, és milyen minőségben beszélek, mert mostanság tényleg sokan meg vannak zakkanva. Tisztelet a kivételnek.

És nem arról van szó, hogy én vonzanám be ezeket a fura tagokat, mert konkrétan mindenki ilyesmi dolgokra panaszkodik mostanában körülöttem, pedig nem egy körben mozgunk..

2023. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

tegnap 23:19


"mindenki ilyesmi dolgokra panaszkodik"


milyen dolgokra panaszkodnak?

2023. okt. 19. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

#6:

arra, hogy mennyire meg vannak zakkanva az emberek, mennyi problémás alakkal találkoznak lépten nyomon. És ezt tényleg túlzás nélkül ki lehet jelenteni már. Nagyon sok a buta, agresszív, primitív ember, és sajnos pont, hogy ők a hangosabb réteg, és velük van a legtöbb baj.

2023. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elmebetegek mindenhol! Valami nagyon félrement az utóbbi időkben. És én pl jól kezelem ha oltogatnak vagy támadnak, vagy ha valaki idióta, mert elég jó vagyok önvédelemben is. De az hogy manapság már nem tudhatod kit engedsz közel mert menet közben kiderül hogy teljesen megbízhatatlan vagy szimplán csak elmebeteg, az kissé morbid még nekem is. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Csak fogom a fejem mi történt a világgal.
2023. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as


"elég jó vagyok önvédelemben is"


A golyónál te sem vagy gyorsabb!

2023. okt. 19. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:

De miért golyó? Ne vicceljünk már! Nyilván késes emberrel se állnék neki szövegelni. Én arról beszélek ha neten vagy élőben egy átlag valaki belédköt, mert manapság mindenki olyan baromi frusztrált. Akkor azt nyugodt szívvel, higgadtan és keményen lerendezem hogy megbánja. A többség ilyen kötekedő hangember és meghunyászkodik ha erőt tapasztal.

És csak azt mondom hogy nekem már nem is ezekkel a fajta emberekkel van a fő bajom, róluk egyértelműen látom hogy idióták. Hanem amikor valaki újat közelengedsz és róla derül ki hirtelen hogy teljesen zakkant. Vagy hogy valóban veszélyes. Akkor az eléggé furába tud rakni, és nem jó értelemben. És mintha egyre több ilyen lenne manapság. Szélsőségesbe esik szét a világunk egyre gyorsabban, főleg itt nálunk.

2023. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!