Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az teljesen ki van zárva,hogy...

Az teljesen ki van zárva,hogy egy kifejezetten kövér nő szépnek és vonzónak tartsa magát,szeresse a testét?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,a legtöbb kövér nő nehezen fogadja el magát.Volt olyan extrém túlsúlyos hölgy,aki azért nem akart ismerkedni,mert nem hitte el,hogy van olyan férfi,aki őt vonzó nőnek tartja.Minden nagyon kövér nő elégedetlen a testével? Kizárt,hogy valaki elfogadja így magát?

2023. okt. 16. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Igen, szerintem kizárt.
2023. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy kizárt. Csak a sok csökött agyú nyomja ezeknek az embereknek, hogy ne szeressék magukat. Van aki tud erre tojni, bár annak normálisabb a környezete, mint az átlag.
2023. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az csak a látszat lehet,hogy egy csomó amerikai extrém kövér modell boldognak látszik,nem törődik a súlyával,örömmel hízik? Ilyen nálunk nem igazán fordul elő szerintem.
2023. okt. 16. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen ember, ha szépnek és vonzónak látja magát, az nem normális.

A kövérség nem egy normális, az hogy esztétikailag nem szép valaki, az egy dolog, de a kövérség emellett rengeteg egészségügyi problémát is okoz, és megrövidítheti az illető életét jópár évvel. A kövérség tulajdonképpen egy betegség, és nagyon nem normális az a manapság zajló trend, hogy fogadd el magad kövéren, mert így is szép vagy, stb. Nem, le kell fogyni, ez a megoldás.

2023. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Az én sógornőm eléggé túlsúlyos. Nem tudom pontosan hány kg, de alacsony is mellé. Ettől függetlenül boldog házasságban él a sogorommal, sikeres a munkájában, csinosan öltözködik és nagyon szép nő. Kifejezetten magabiztosnak tartom őt, jobban, mint saját magamat.

Az önbizalom attól is függ, hogy az évek alatt mennyi dicséretet, jó szót, szeretetet kapott az ember.

2023. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
#5 vagyok, ezzel együtt nyilván szeretne fogyni, mert tudja, hogy ez nem egészséges, ráadásul babát szeretnének. De egy talpraesett, magabiztos nő és nem kesereg, hogy tulsulyos.
2023. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Psycho ***** válasza:
66%

Ha tényleg, kifejezetten az orvosilag is túlsúlyosnak tartott nőkről beszélünk, akkor igen, szerintem ilyen nem létezik. És ne is létezzen, mivel ez egy problémás állapot, ahogy 11:32-es válasz is írja.


Az amcsi extrém kövér modellek pedig nettó tagadásban vannak, képtelenek lefogyni mert nincs meg a kellő akarat + képtelen rá, hogy életmódot váltson (túl kényelmes úgy ahogy van), a saját magukkal szemben érzett elégedetlenséget és indulatot pedig kivetítik a külvilágra (lásd: projekció, mint elhárító mechanizmus). Ezért van, hogy szinte keresik a konfliktust, ahol bizonygathatják, hogy "hát ezek a gének", meg neki "vastag a csontozata".


Más kérdés, ha csak kissé molett nőkről beszélünk, ahol van némi felesleg, de az egészségügyileg nem káros. Sok férfi van, akik számára az ilyen alkat a vonzó, és mivel alapvetően semmilyen objektív probléma nincs, az illető is elfogadhatja magát (és sok nő meg is teszi).

2023. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki kövér,nem okvetlenül beteg.Van egy haverom,aki kb.140 kg,hetente jár focizni,nyilván nem ő a leggyorsabb....Tudtommal semmi baja nincsen,pedig középkorú.Többnyire a kövéreket emlegetik betegként,pedig akik cigiznek,isznak,netfüggők,anorexiások is legalább annyira veszélyeztetettek.
2023. okt. 16. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Az amerikai modelleknek meg van mondva,hogy "boldognak kell lenned,mert mi szponzorálunk"

Nem biztos,hogy tényleg olyan boldogok...

A kövér ember,ha fizikailag nem is beteg(még)több,mint valószínű,hogy mentális problémája van,ezért menekül az evésbe.A sok kalóriadús étel pedig függőséget okoz.A cigizők,iszákosok,stb.ugyanolyan veszélyeztetettek,ebben igazad van.


Férfi/170 cm/130 kg

2023. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen.


Őszintén szólva sztem a kiegyensúlyozott nő is marha ritka, legtöbbször a magabiztosságuk is megjátszott, és férfiak nélkül egy rakás nullák.


Kiegyensúlyozott kövér nővel életemben nem találkozott, bunkóval, aki a frusztrációját másokon vezeti le, viszont bőven.

Gondolj bele, mekkora törés a szép nőknek is az, hogy 30 után egyre kevesebb figyelmet kapnak.

Most egy nő, aki egész életében kövér volt, alig bókoltak neki, szted mennyire kiegyensúlyozott?

Most is van egy túlsúlyos elég értelmes kolléganőm. Ő pl. egyfolytában mindenkit kritizál, különösen a fiatal szép nőket.

2023. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!