Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki prostiként dolgozik,...

Aki prostiként dolgozik, belül, magánügyileg, mennyire lehet depressziós, mennyire törheti meg lelkileg a munkája?

Figyelt kérdés
Lehetőleg hiteles forrásból, ne ilyen "elképzelésem szerint" válaszokat

2023. okt. 16. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon tag fogalom. Vannak maguknak dolgozok normalis, emberi korulmenyek kozott. Egyaltalan nem kell, hogy megalazo legyen. Sokkal gusztustalanabb tud lenni egy ugynevezett munkahely adott esetben. Nem a munka, hanem emberileg.

Sok hepi szexmunkas van, de nem a kamionsoron, es nem is gusztustalan penzeszsakok kitartottjai.

2023. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyénfüggő. Ismerek ilyen lányokat. Inkább ezzel keresnek pénzt, mint a munkahelyen robotoljanak, 3-5-7X kevesebbért. és ez a pénz motiváló.
2023. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Sokféle prosti van.

Akit 14 évesen a kiccsalád kényszerít ki az utcára, hogy árulja magát, és ha ellenkezik, valamelyik bátyja kiveri néhány fogát, kékre-zöldre veri és megrugdossa, nos, az a prosti valószínűleg igencsak meg van törve lelkileg.

De van olyan is, aki saját lakásában fogadja a férfiakat, senkitől nem függ és már annyi kuncsaftja van, hogy nem is hirdeti magát, nem vállal új férfit, csak a meglevőeknek nyújt szolgáltatást. Ez utóbbi prosti nyilván nincs megtörve.

2023. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Én az vagyok sajna és engem nagyon tönkre tesz lelkileg. Családom nem tudja hogy az vagyok mert ,,másod àllàsban" csinálom azt egyébként fő állásom van dolgozok rendesen csak rendes állásom keveset fizet és mellete prosti vagyok és így dús gazdag nő vagyok meg veszem az arany ékszereket ,drága kocsikat és ami a legfontosabb hogy van egy pasim aki nem tudja mit dolgozok másod állásban és nagyon büszke rám hogy ennyire jó nő vagyok sokat keresek ráadásul az ágyban is hozom mindig a legdögösebb cica babát. Pasim ha tudnà miért vagyok ilyen gazdag biztos kitagadna xd!


De nem a pénz a lényeg hanem a szeretet amúgy!

2023. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki iszik, drogozik. Senki se kényszerítette rá. Van normális szakmája, de nem volt sose a munka hőse. Könnyű pénzkereseti lehetőségnek gondolta. Nyilván nem az. Főleg, ahogy egyre idősebb. Már nem is válogathat annyira.
2023. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
4 vagyok sajna néha én is felszivok egy csíkot.
2023. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
4es ezt ,hogy tudod összehozni,hogy ne gyanakodjon,hogy nem ok valami?
2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Meg tanultam jól hazudni és nagyon érzéki vagyok az ágyban a pasimmal a jo szex minden gyanút elpàrologtat!😏🫣❤️
2023. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

De munkád is van ès ott a barátod is meg a másodállás is...

Kell külön hely is ,jó bonyolult lehet.

Egyébként gyakran előfordul ilyesmi a lányok között?

7es voltam

2023. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én inkább a rosszlányokos prostikra gondolok, főleg a fiatalabbakra.
2023. okt. 16. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!