Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megaláztak egy internetes...

Megaláztak egy internetes vitában, hogyan tegyem magamat túl ezen?

Figyelt kérdés

Egy focista oldalon reagáltam egy kommentre, legalább egy A/4-esnyi oldalt írva, mert úgy gondoltam, hogy értelmes vitába tudok kerülni a másik féllel, bár lehet picit nagyképűnek tűntem.


Erre azt a választ kaptam szó szerint, hogy “legszívesebben belefinganék egy zacskóba, és az ocsmány pofád előtt kidurrantanám a zacskót, hogy érezd a fing bukéját és zamatát”.


Egy felnőtt embernek írta ezt egy kis középiskolás, ez nagy tiszteletlenség, és zavar.


És ő 189 reakciót kapott a kommentjére, én pedig csak 34-et.


2023. okt. 16. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Tehát megvisel, hogy egy idegen beszólt online...

Illetve zavar, hogy az az idegen több lájkot kapott, mint te...


Ki is az érett felnőtt kettőtök közül?

2023. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarolj erre energiát. A kommentek meg nem az A/4-es terjedelmű eszmefuttatások helyei.
2023. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet, hanem biztos iszonyat okoskodó, és nehezen értelmezhető voltál.


Nem csoda, hogy beszóltak.


Biztos semmi közöd nem is volt az egészhez. Csak gondoltad odaszólsz. Nem tartozik rád, akkor minek szólsz bele.

2023. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj: pukk!


Érzed már?


Amúgy magadban keresd a választ, miért akarsz ennyire bizonyítani, és miért vág földhöz, ha egy vadidegen nem tart semmire.

2023. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is itt a probléma? megvisel az hogy ő annyi reakciót kapott te meg semennyit? Aha.. ja tényleg nagyképű vagy
2023. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál megalázva.
2023. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Figyeld, a gyerek azon az értelmi szinten van, hogy egy szofisztikált szöveget nem tudott értelmezni, ezért megmaradt a saját szintjén, ami a zacskóbafingás. A reakciók arányából pedig láthatod, hogy merre fejlődik a világ. Szard le, úgy őszintén mást nem tudsz vele csinálni. Veszekedni meg nem érdemes vele, látod, hogy egy primitív véglény.
2023. okt. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Haza akarok menni.
2023. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!