Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megaláztak ma a pénztárnál,...

Megaláztak ma a pénztárnál, miért kellett ezt csinálni? Mi értelme volt, ha ezzel csak magát alázta meg?

Figyelt kérdés

A szokásos közeli Coopban vásároltam, ahova gyakran járok, és van egy nagyon cuki új pénztáros lány, aki jó fej és nagyon aranyos mindenkivel, (és nekem be is jön de ez nem releváns a sztori szempontjából :D)


Szóval vásárlás után ahol vannak azok a pakoló részek ott maradtam beszélgetni a lánnyal, éppen arról beszéltünk, hogy milyen drága lett minden, hogy milyen drágák a sajtok, meg a különböző tejtermékek, én úgy vettem észre, hogy nem lassult ez miatt a kiszolgálás vagy bármi, szimplán csak annyi változott, hogy én is ott voltam, és beszélgettem.


És egy csávó, akiből ki sem néztem volna, mert alapból egy jó kiállású és jóvágású srácnak tűnt, egyszer csak rámförmedt, hogy fogjam be a pofámat, és húzzak el innen a francba, mert unja hallgatni, hogy úgy sírok mint egy kislány, ha ennyi felesleges energiám van, akkor válasszak ki az 1000 módszer közül egyet amivel többet tudnék keresni, és kezdjek el rajta dolgozni, vagy mindegy is, csak fogjam be a pofámat, mert nem vagyok kíváncsi a nyomorult hisztidre.


És csendben maradtam, nem azért, mert csendben akartam lenni, hanem lesokkolódtam, és olyan kellemetlen érzés volt bennem, mint annó felelésnél amikor nem tanultam semmit, az egész szituáció váratlanul ért.


Elhatároztam, hogy legközelebb felkészültebb leszek, és elfogok vele beszélgetni hasonló stílusban ha meglátom, de addig is, miért kellett ennyire belém állni?


Nem zavartam senkit, csak beszélgettem mással, gondolom fura lehet a mai depressziós Magyarországon, hogy egy ember jó kedvűen beszélget egy másik emberrel, de ez miért zavar bárkit is?


2023. febr. 5. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Frusztrált kisember, ennyi az egész.

Én nem Magyarországon élek, de minden alkalommal amikor a csaladhoz megyek látogatóba sokkolodok azon, hogy mennyi bunkó van ott...

2023. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azért, mert marhára akkor kéne flörtölgetned a csajjal, amikor dolgozik, mert lehet hogy te nem veszed észre, de amíg veled is foglalkoznia kell, simán félreüthet valamit a pénztárgépen, és akkor aztán ki tudja meddig fogja fel a sort, pont miattad. Miért nem tudsz vele műszak után beszélgetni? Komolyan nem érted meg, hogy ezzel zavarod, még ha ezt nem is mutatja? Nézz már egy kicsit magadba is.
2023. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Kasszánál barimira senki nem kíváncsi a te bájcsevejedre a kasszás csajnál. Szedd össze a kis cókmókodat és szívódj fel. Mindenki sietne, menne haza, főzne stb. te meg ott tartod fel a pofázásoaddal a sort. Ha csak egy perccel is meghosszabítottad a mögötted lévő vásárló idejét, akkor jogosan akadt ki.

Ha ennyire cseverészni szeretnél vele, hívd el randira.

2023. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Oke, lehetett volna ezt szebben is kozolni, de amugy igaza volt.

Ha beszelgetni akarsz a csajjal, kerd a telefonszamat es munka utan hivd randizni.

2023. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
7%
Legközelebb várd meg a parkoloba colos vas csőnek mutasd be a koponyajat ne baszakodj ilyenekkel mert mindig elfognak nyomni ha csak ott alsz meg ha nagyobb is nálad szólj vissza neki hogy foglalkozz a saját dolgoddal..
2023. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen igaza volt a fickónak. Ki nem állhatom, ha valaki ezt csinálja a kasszánál. Csóri kiscsaj meg nem mondhatja, hogy takarodj már innen mert aztán meg mész a fogy. védelemhez mert téged elküldtek a rákba.

Ha akarsz tőle valamit akkor kérj elérhetőséget. Amúgy meg szerinted most ahogy becsicskított egy másik pasi előtte te pedig csendbe maradtál engedelmeskedtél neki mennyire lát benned férfit az a csaj mostmár? Elástad magad a szemében.

2023. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Biztos tetszett neki a csaj, és zavarta, hogy te ilyen jól elbeszélgetsz vele.
2023. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
cool story bro
2023. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Rohadtul nem kéne feltartani a sort és a kasszást!
2023. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
A "Dolgok, amik soha nem történtek meg..." mai epizódjában...
2023. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!