Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összességében a meleget vagy...

Összességében a meleget vagy a hideget viseled el jobban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 18:44
A kérdező szavazást indított:
meleg
hideg
54 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%

Hűvös szél lobog hajamban, miközben megfontolom ezt a fontos kérdést: Vajon jobban viselhető-e a meleg vagy a hideg idő? Nos, a válasz egyszerű: mindkettő egyedi kihívást jelent!


A meleg időjárás alatt az ember olyan, mintha egy élő szauna lenne. A pólód ragaszkodik hozzád, mint egy régi barát, és a forró aszfalt olyan, mintha megpróbálná felolvasztani a cipőd. De legalább van fagyi, amiért mindenki odavan!


A hideg időjárás azonban egy másik történet. Olyan, mintha a szél egy jégpofa lenne, és az ujjaidat eldobtad valahol egy hóvihar közepén. De van meleg tea, takarók és egy jó kis fűtött autóülés.


Szóval, hogy összegzem: mindkettő elviselhető, de mindkettőnek megvannak a maga szépségei és kihívásai. Az igazi kérdés az, hogy a szívünk mindig meleg maradjon, függetlenül attól, milyen az időjárás! 🌞❄️😄

2023. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

A meleget. Én a nagyon meleget, nagy viharokkal.


Kalifornia, meg ilyen helyek, azok a jók.


Ott van tenger, meg sok jó csaj.


Meg jó kocsik.

2023. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a meleget mert télen voltam hajléktalan, éheztem, majdnem éhen haltam. Pfú de rossz volt. Elviselek 40 fokot is a dzsungelbe csak a hideg ne jöjjön többé :D
2023. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A hideg ellen jobban tudok védekezni.
2023. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindegyik ellen lehet tenni, de a hideg ellen talán jobban, mondjuk ne -20 legyen. Viszont ha ott vannak olyanok akik szerint a lényeg hogy a szív legyen meleg, az nem jó, mert úgy könnyebben meg lehet fagyni, vagy megsülni, főleg amíg tart a költészet, és nem lehet a lakás hőmérséklettel foglalkozni.
2023. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
a hideget. 25 fok felett már szenvedek
2023. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideget!!! Ha tehetném mindig kerülném a meleget!
2023. okt. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hideget, mert az ellen fel lehet öltözni.

Amúgy meg ezzel együtt a nyár a kedvenc évszakom. 😂

2023. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideget sokkal jobban viselem. Most kezdem már igazán jól érezni magam, az idei nyár borzalmas volt a 36 fokokkal.
2023. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem valamiért soha nincs igazán melegem, a "döglesztő" negyven fokokban simán futni jártam. Ellenben fázni utálok. Rendszerint számolom vissza a napokat a fűtésszezon kezdetéig (távfűtéses lakásban lakok, amíg konvektorosban laktam, rendszerint bedurrantottam, amint az éjszakai hőmérséklet 20 fok alá esett).

Fel lehet öltözni, de vajmi keveset ér, ha otthon nem mozgok, és hideg az orrom meg a kezem-lábam.

2023. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!