Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak jobban megy...

A férfiaknak jobban megy összességében a feltétel nélküli elfogadás/szeretet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy én egy leszbikus lány vagyok így csak abból szedem a tapasztalatot amit magam körül látok


Sajnos azt vettem észre magamon a párkapcsolataimban hogy túlságosan sok elvárásom van a partnereim felé és sokszor borulok ki apróságokon amiket a másik tesz ill.nem tesz. Más nőkön is gyakran tapasztalom a válogatást illetve hogy a partner apróbb hibáit is felroja.


Ezek után elgondolkoztam a heteroszexuális kapcsolatokon hogy egy férfi élből olyan mellett köt ki aki akár a 109. próbálkozása a sok "nem" után. És akkor összejönnek és megszervezi és megelégszik vele. Először az jutott eszembe hogy kb mindegy neki ki a párja de lehet hogy egyszerűen jobban elfogadják a párjukat a férfiak? Ti mit gondoltok?


2023. júl. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2023. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb férfinak nincs szinte semmi elvárása, mivel nemigen tudnak válogatni.
2023. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen, de köztük is vannak, akik extra ítélkezőek és válogatósak, de szerintem kevesebben, mint a nőknél.
2023. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De a feltétel nélküli szeretet nem azt jelenti, hogy - egyébként józanul - nem irreális elvárásokat kergetsz, türelmes vagy és nem akadsz fenn apró hülyeségeken. Ez egy érett személy hozzáállása egy párkapcsolathoz, míg a feltétel nélküli szeretet egy szélsőséges formája a szeretetnek, amire egészséges formában a szülők képesek leginkább.
2023. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi, ha lerombolom valakinek az illuzioit, de szerintem nem letezik feltetel nelkuli szeretet/elfogadas. Jozan paraszti esszel belegondolva sem. Plane nem parkapcsolatban, egyszeruen keptelenseg. Szulo-gyerek kozott se lattam meg ilyet, legalabbis oszinten biztosan nem. Az egesz fogalom olyan, amit nem is ertek, hogy ki es miert talalta ki.

Ha a parkapcsolat temanal maradunk: kell fizikai vonzalom, az maris egy feltetel. Meg kell még 500 masik dolog is, ha ferfi vagy, ha no, ha hetero vagy, ha meleg. Elnezonek lenni nem ugyanazt jelenti, mint feltetel nelkul szeretni. Ha letezne ilyen, akkor barmelyik csovest is tudnank szeretni.

Valaszolva a kerdesre, szerintem a ferfiaknal sincs ez maskepp, mint a noknel.

2023. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elfogadás még talán, de a feltétel nélküli szeretet az tutira nem (írom ezt férfiként). Persze biztos van kivétel is...
2023. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!