Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt tudnék hízni 10 kgt? Nagyon sovány vagyok és évek óta nem hizok 1 kg jött rám kb 7 év alatt

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 16:42
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
23%

Nos, évente kb fél kiló hízàs a normàlis, a kor előrehaladtàval.


Ha nem vàltoztatsz az életmódodon, kb 15évet jóslok.

2023. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
51%
Vizsgáltasd ki magad első körben, gyomorsav, ételallergia stb. Ha nincs szervi probléma, akkor gyúrj. Kezdj el súlyzós edzést csinálni és normálisan étkezni (= sima egyszerű kalóriadús ételek, rost, stb.). Nekem így sikerült 7 kg 1 év alatt és azóta is tartom kb. 4 éve.
2023. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Életmód. Én mióta fizikai munkát végzek feljött rám 10 kiló, pedig suli alatt akármit csináltam nem híztam.

Kell az energia, éhesebb vagyok, többet eszek.

2023. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Milyen magas vagy és hány kg? Az, hogy hány kg-ot tudnál hízni x idő alatt, nagyban befolyásolja az, hogy milyen életvitelt folytatsz és mennyire vagy képes ezen változtatni.
2023. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs pajzsmirigy tulmukodesed? Akkor van az,hogy nem tudsz hizni...csinaltatnek verkepet.
2023. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
2-es jól írja, én is girnyó voltam mindig, csak a kondizás segített.
2023. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenféle vizsgálatot csinaltattam már és az orvosok se jönnek rá sajnos hogy miért nem hízok… az etvagyam mostanába nem olyan jó de ezelőtt egy nap 3-4x ettem direkt csak olyan ételeket amik hizlalnak, nem értem el vele semmit

Sportolni nem szoktam de szeretnek mostmár. De izmosodni nem akarok😩

2023. okt. 22. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködéstől is lehet.
2023. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát durván el kell kezdeni számolni a kalóriabevitelt. Hamar meg lehet szokni, hogy minden kajának nézed a kcal tartalmát. És ha nincs meg a napi legalább 2000-3000 akkor érthető, hogy sovány maradsz.
2023. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!