Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg gyerekes dolognak...

Tényleg gyerekes dolognak számítana az, hogy egy 26 éves férfi legozik szabadidejében, és erre költ is?

Figyelt kérdés

Ez az új párom egyik hobbija. Én semmi kivetnivalót nem látok ebben. Nem költi rá a vagyonát, alkalmakkor vesz 1-1 újabb szettet. Nem káros, nem beteges, nem megy rá minden pénze, mellette komoly dolgok is érdeklik.

Mikor ezt anyám megtudta, hogy legokat vesz, és ezzel “játszik”, teljesen kinevette (a háta mögött csak nekem).


2023. okt. 21. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szörényi Szabolcs vonatokkal játszik. Az alagsori helyiségében egész rendezőpályaudvarokat épített ki.

A legot már makett építőjátékká fejlesztették, épületeket, mehanikus gépeket is lehet belőlük építeni. Kreatív, alkotó játék. Jobb, mintha a videojátékok lenne a hobbija, vagy a kocsma.

Mérnöknembereknek is van hasonló hobbijuk.

2023. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egész makett városokat képesek felépíteni, járművekkel, hidakkal, épületekkel.

2023. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a spanyol srác protéziskezet épített magának lego-ból.

https://www.youtube.com/watch?v=r5u2Vs53pCs

2023. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Az anyukád tudatlan vagy rosszmájú.
2023. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha építi, akkor nincs vele gond, elég népszerű hobby, attól, h anyukád nem tudja mennyien foglalkoznak vele. Ha játszik is a legokkal, az már más kérdés.
2023. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagynéném közel 60eves koráig legozott. Minden évben karácsony előtt kirakta egy hatalmas asztalra az összes lego város modelt (ház, tűzoltó, rendőrség stb)

Számomra ez egy karácsonyi csoda volt minden évben.

2023. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

42 éves vagyok, épp nemrég kerestem elő a régi legóimat, és építettem egy nyaralóparkot, bungalókkal, portával, étteremmel. Ez egy kreatív időtöltés, hosszú időre leköti az embert.

Nyilván ha szó szerint játszik valaki a legóemberkékkel, az gyerekesnek mondható, de ha csak építget, az teljesen oké.

2023. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, visszamaradott.
2023. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#6 nem játszik rendesen velük, maketteket épít, most szabadság-szobrot vett.
2023. okt. 22. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!