Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek ?

Mihez kezdjek ?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok , eddig általában amit elkezdtem azt hamar abba hagytam . Nem tudtam semmiben valami nagyot alkotni . Külföldön melózok egy átlagos munka helyen . Elég rossz viszont a mentalitásom , mindenben meglátom a rosszat és sokszor csak azt . El akartam kezdeni kosárlabdázni ( nincs nagy tapasztalatom benne előtte még sosem csináltam ) viszont van sportos hátterem és fizikumom . Viszont logikusan nézve már úgysem fogok elérni benne semmit . 24 vagyok ha most kezdem csak el kell legalább 2 év nagyon kemény edzés , hogy ez alatt a 2 év alatt megpróbáljam behozni a kb 5 - 6 éves lemaradásom …

El kéne csak egyszerűen fogadjam , hogy ez van ez mar nem sikerülhet . Nem fogok tudni feljutni egy komolyabb ligába a korom miatt . Vagy mihez kéne kezdjek ? Próbáljam meg ? De valószínűleg ebben a világban amilyen rendszerben élünk az esélyeim egyenlőek a nullával ..


2023. okt. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
LoL
2023. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember semmilyen különösebb nagy eredményt nem ér el élete során, nem kell, hogy valaki ez nyomasszon. Ha kosarazni akarsz, akkor kosarazz hobbi szinten, esetleg megyei szinten, az is elég jó.
2023. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kib#szott nevetséges milyen szerencsétlen emberek élnek közöttünk :D :D :D
2023. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!