Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek az életemmel?...

Mihez kezdjek az életemmel? Merre induljak el? Az egyetlen célom mindenből a legjobb. Sok pénz, ne keljen dolgozni hetente 4 óránál többet, legyen egy jó baráti társaságom, legyen egy remek családom? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes ez a világ, annyi lehetőség és választás, tán szerencsejáték? Vagy hagyjam ott a munkahelyem (ahol 350e kapok) mást keresve mert ez utálom? Vagy menjek el egy óceánjáróra ahol 1M keresek?


Feleljek meg mindenkinek annak érdekében hogy felépítsek egy baráti kört amelyben minden hétvégén elleszek? Vagy adjam fel ezt, a munkának élve hogy több pénzem legyen? Az szabadságot ad és ha összejön a tőzsdei karrierem nem kell dolgoznom amit amúgy is utálok?


De ha feladom a barátságokat akkor mehetek az óceánjáróra ami biztosabb mint a tőzsde és még a világot is bejárom valamennyire, de utána ugyan úgy dolgoznom kell. De lehet hogy a munkában szerzett barátságok feledésbe mennek amit a fél év alatt felépítettem.


Mindeközben munka közben Leraktam egy burkoló okj-t, ezzel azt gondolva megkönnyítem e helyzetet de nem az igazi ez sem. Pedig itt is a legkomalyabb milwaukee szerszámparkot szereztem be. Lehet hogy gyorsan meg kéne tanulnom németül hogy Svájcba elmenjek 1.8 millió forintért burkolni?


De akkor ha elmegyek egy óceánjáróra vagy Svájcba szintén

hátrahagyok mindent és feledésbe múlnak a dolgok, lehet még a családom is elfelejt. De a burkolással az a baj hogy felelősség először el kéne menni egy mesterhez aki megtanítja a szakmát rendesen, de az megint idő.


Ha óceánjáróra megyek az szintén megint idő vagy

áldozat mert karácsony szilveszter és a szülinapomkor itthon szeretnék lenni. De akkor nyáron nem leszek itt és nem lehet barátokkal.


Most nincs párkapcsolatom, így legalább ez nem lenne probléma. CRYPTO. Van egy cryptofarmom és mellette sok cryptom is van de azon belül is

melyiket válasszam nagy kérdés mert nem tudom mi lesz a jövő. Melyiket bányásszam a jövőben melyikbe fektessek?


Továbbá van havonta 100e forint hitelem és 50e kell hazaadnom. Továbbá telefonszámla, cigi. Tehát úgy indul a hónapom hogy 180e.


Eddig az okj-ra igényeltem havi 150eft diákhitelt amiből kellemesen tudtam finanszírozni mindent de ennek már vége és csak a fizetésem marad. Közben az alkoholra is rákaptam mert volt pénzem meg tudtam venni napiszinten és függő lettem, ami amellett hogy fáradt vagyok és dehidratált minden nap ez is kitesz 30e forintot havonta.


A családom semmit nem ismer el, anyukámnál az érzem hogy irigy arra hogy fiatal vagyok és most voltam 4 napot inni, a haverjaink városában és hazahoztam egy doboz lurpac vajat amit megrohasztottunk.


fateron meg azt érzem hogy az eddigi jól fizető munkahelyéről kirugták, és elment egy kevésbé jól fizetőre, és volt olyan hónap amikor a 3x-osát kerestem az ő fizetésének, amiért ő is irigy. Egy 40e forintos egérrel fogok rákattintani a kérdés kiírására.


Még is oly kilátástalannak érzem magam sok lehetőség de mihez kedjek? 20 ÉVES vagyok és mit csináljak? Mi a célértéteket meghatározásátok alapja? Ti hogyan döntenétek?



2022. jún. 23. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy hol a cafrangos radai rosseb búbánatban keresel te 350 ezret, amikor még írni sem tudsz?
2022. jún. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leállnék a cigi piával
2022. jún. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést provokatívnak érzem.
2022. jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki 15éve óceánjárón dolgozott kb 2 évet, utána Angliában, nincs különösebben semmije. Egy másik ismerősöm hasonló munkával kezdte Svájcban, utána építési vállalkozó lett, az összegyűjtött pénzéből kezdte, most milliárdos vagyona van.

Mindig Magyarországon dolgozó ismerőseim is vannak, akiknek anyagi problémájuk már nem lesz az életben. Szóval bármit csinálhatsz, csak jól csináld.

Egyébként ezek az emberek most is dolgoznak, ha kell 4-kor kelnek, nyaralni csak annyit járnak, mint bárki más, vagy annyit sem. Ezzel azt akarom mondani, hogy a jelenlegi hozzáállásoddal baj van, így kicsi az esélye, hogy jutsz valamire, ha csak gyorsan el akarod érni, hogy alig kelljen dolgozni.

2022. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha mindent IS akarsz, akkor nem értem pl. minek egy egérre 40 k t elkölteni? Én többet keresek nálad, de ilyenekre nem költenek.


Szerintem a kripto bukni fog a recesszióban, a turizmus is lehet megszenvedi, amiben szerintem a legtöbb pénz van hosszútávon és q legbiztosabb, ha megtanulsz rendesen burkolni. Tanuld ki tisztességesen a szakmát, dolgozz jól és lesz pénzed.

2022. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!