Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rájöttem, hogy semmire sem...

Rájöttem, hogy semmire sem fogom vinni az életben. Mihez kezdjek ezzel a felismeréssel?

Figyelt kérdés

Észrevételem szerint háromféle úton lehet az ember sikeres:


1. Tehetség által: Nagyon jó abban, amit csinál.

2. Ügyesség által: Nagyon jól tudja eladni magát, építeni a kapcsolatokat.

3. Szerencse által: Nagyon jó körülmények közé születik.


Nekem ezek közül egyik sincs meg. Ha szerencsém volt az életben, azt sem tudtam rendesen kihasználni. Nálam tehetségesebb, vagy ügyesebb emberek elhúztak mellettem. Megpróbáltam kitartással érvényesülni, de a többi képesség nélkül ez csak szánalmasan kicsi eredményeket hoz. Úgy érzem, hogy semmire nem vagyok jó és ha így folytatom, csak olyan élet várhat rám, amit nem érdemes leélni. Robotolni egy lélekgyilkos gyárban, vagy gyorsétteremben, aztán otthon egyedül szorongani. Még a munkám kívül sem szerezhetek pozitív élményeket, mert képtelen vagyok kapcsolatokat teremteni. Nem látom, hogy bármilyen örömforrásra tudnék szert tenni így, hogy sem szakmailag, sem emberileg nem érek semmit.



2023. jan. 18. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan dolgokat csinalj szabadidodben amit kedvelsz/szeretsz. Szemely szerint nekem ez sokat segitett. Probald elvezni az eletet amilyen modon csak szeretned:D
2023. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
És akkor most mire számítasz tőlünk: hogy mi győzködjünk, hogy de, érdemes élni? Az alapmegállításod nyilvánvalóan lustaságból vagy félelemből eredő hamis állítás, de te azt kezdesz ezzel az önámító álfelismeréssel, amit akarsz. A te életed, el is ronthatod, ha neked úgy kényelmesebb.
2023. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akinek vannak önálló gondolatai, véleménye a témáról, azt szívesen meghallgatom.
2023. jan. 18. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
nekem is votl ilyen felismerésem, ki kell hozni a legjobbat abból a helyzetből amit tudsz. lehet ez az egy esély van, lehet újrakezdés vagy máshol folytatás ki tudja, töltsük már akkor úgy hogy csináljuk meg amit lehet.
2023. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Tanulással igenis lehetsz jó valamiben, csak meg kell találni azt a területet, ami érdekel és szívesen csinálnád.
2023. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Állj be a sorba.
2023. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen, ha megkérhetlek, hogy milyen egy igazán sikeres ember - szerinted-!
2023. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Élvezi a munkáját, az életben maradáshoz szükségesnél többet keres, baráti társasága van, nem okoz gondot neki a kapcsolatteremtés.
2023. jan. 19. 15:28
 9/9 xp ali ***** válasza:
Na ha már eleget sajnáltad magad, akkor azt használd, amid van. Ne azon keseregj, amid nincs, annak örülj, amit van, meg hasonló okosságok.
2023. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!