Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodnak állandóan...

Miért panaszkodnak állandóan az öregek?

Figyelt kérdés
Apám is ilyen, annyira idegesítő, hogy alig tudom elviselni a közelségét. Olyan negatív kisugárzása van, érezni lehet körülötte.

2023. okt. 22. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Milyen lehetett a 20. században felnőni, dolgozni?
2023. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
a fiatalok is sokat panaszkodnak
2023. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A fiatalok is panaszkodnak,csak ők még fiatalok és szépek és így könnyebb őket elviselni :D
2023. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert azt gondolják valami nagyot alkottak az elmúlt 70-80 éveik alatt és állandóan elégedetlenek mindennel.
2023. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem aki fiatalon sem panaszkodott, tartalmasan éltr az életét nem panaszkodik állandoan idősen sem. Apám pl fiatalabb koraban is állandóan kinlodott, mindenki tehrtett a sanyarú sorsáról csak ő nem. Apósomék meg élik az életükrt nyugdíjasan is, pedig lenne okuk panaszkodni, de inkább csinálják a kertet, eljarnak kirandulni , vagy csak bicajozni egyet. Nagyanyám meg szerintem 25évvel ezelőtt is csak ült a házban, mivel értelmes dologgal nem foglalta el magát hülyesegeken agyalt, meg kesergett.
2023. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

"állandóan" és "az öregek". Csak két durva általánosítás egy mondatban.


Talán vannak olyan öregek akik sokszor panaszkodnak...

2023. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Te is panaszkodsz most!
2023. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Mert megcsúnyultak, és mindig fáj valamijük.
2023. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert így vonják magukra a figyelmet.Nyilván nehéz lehet öregnek lenni,de ettől nem lesz jobb,csak rosszabb.De ismertem olyan öreget,aki még a tolókocsiban,láb nélkül is vicceket mesélt.Szóval van emelyik ezt megérti,van amelyik nem.
2023. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hozzáállás és életminőség kérdése valamilyen szinten. Nyilván ezek az emberek a technika előtt is éltek, dolgoztak, nyilván nehezbb volt, de boldogabb élet. Az emberek összejártak, együtt jól érezték magukat. Legalábbis szerintem. Szerintem rossz lehet nézni a mai társadalmat, hogy a telefonjába meredve ül egész nap, és semmi másról nem szól minden csak a pénzről miközben nem boldog a legtöbb ember. Másfelől lehet a mai világhoz pozitívabban is hozzáállni. Ismerek olyan kedves idős embereket akik még most is tudnak nevetni, programokra járni jól érezni magukat és persze olyanokat is, akik csak morogni tudnak. Ha az ember nem tud boldog lenni, nem találja meg semmiben a boldogságát, nem találja a helyét, akkor mindegy milyen évet írunk azok akkor is boldogtalanok maradnak.
2023. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!