Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvan az az érzés amikor úgy...

Megvan az az érzés amikor úgy mondanál valamit, akármit már szinte akárkinek, de nem teszed meg mert k.rvára senkit se érdekel komolyan mit akarnál mondani?

Figyelt kérdés
Nem érdekel már más egyre jobban, kimondom és ha éreztetem az olyan mintha fájna másnak vagy ettől még ők sértődnek meg miért vagyok bunkó. Azonban akármikor akárkinek is meséltem valamit az aha, igen válaszok jöttek állandóan.
2023. okt. 22. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg ez az érzés amikor szeretnék beszélni valamiről, de nem tehetem, mert jól esne egy kis törődés, de nem kapok és nem is várhatom el.
2023. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs meg, csak olyanokkal dumalgatok akiket birok meg ok is birnak
2023. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is ugyanaz!
2023. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha észreveszem, hogy a mondandóm nem érdekel másokat akkor elhallgatok és nem mondok semmit. Veszem a lapot és nem akaszkodok rá szánalmas csúszómászó módon olyan emberekre, akik nem kedvelnek vagy akiket nem érdeklek. Nem süllyedek idáig, inkább tudomásul veszem, elengedem a dolgot és tartom a távolságot.

Vannak emberek akiknek a tetteiből, viselkedéséből tudom, hogy érdeklem őket és kíváncsiak rám, meghagyom a mondandómat nekik.

2023. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!