Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom soha nem kér bocsánatot,...

Párom soha nem kér bocsánatot,még akkor sem,ha ő a hibás.Az ilyet toleráljátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar
Nagyon zavar
Nem lényeges
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És te meddig tolerálod?
2023. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ma 09:32


Ez az ,hogy nem igazán tolerálom már.. azért is kérdezem,mert kíváncsi vagyok, hogy én fújom csak fel ezt a dolgot,vagymad is így van ezzel.

2023. okt. 23. 09:41
 3/14 A kérdező kommentje:
*vagy más is így van ezzel
2023. okt. 23. 09:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tolerálom. Többször megmondtam már neki, hogy ez mennyire zavar, de nem tanul belőle. Családi örökség sajnos. Mielőtt még, köszi, nem lapát, ezt leszámítva kifejezetten értékes ember.
2023. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zeusz89 válasza:
73%
Vagy csak te gondolod, hogy ő a hibás, ő nem érzi hibásnak magát, akkor nem fog bocsánatot kérni!
2023. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ötös, ez a pszichológia mögötte, hogy mindig meg van az illető róla győződve, hogy neki van igaza, akármi is van.
2023. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Zeusz89


Nyilván nem mindig van igazam,de ha nem nekem van és tudom is,akkor én bocsánatot kérek szinte mindig.Akkor ebből az jön,hogy ő azt gondolja mindig neki van igaza.Ezt meg ugye te sem gondolod komolyan,hogy mindig egy ember a hibás,azaz jelen esetben én.Azért az elég nonszensz,hogy mindig egy ember vállalja magára azt is,amiben nem ő a hibás.Ez így eléggé megtudja betegíteni egy ember lelkét szerintem.Ez kb olyan,mintha minden nap elmondom neked,hogy te fogyatékos, szerencsétlen, hülye vagy,ami nyilván nem igaz,de mivel folyamatosan ezt táplálják beléd,már elhiszed a végén..

2023. okt. 23. 10:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem marhára nem szokott a bocsanatkérés érdekelni. A tetteket nálam ezzel at se lehet írni. Megtette? Meg. Szemét volt? Szemét.

Exemnek is mindtam mikor allandoan a bocsanatokkal jött hogy nem bocsánatokat kérni kéne tudni b+, hanem eleve el se követni amiket csinál velem, vagy tesz ellenem vagy amiket nem tesz meg!

2023. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Meg amikor neten irjak hogy bocsi hogy zavar vagy zavart. A sirba visznek.


Ha nem rrek ra vagy zavarna nem is nézném akkor ki mit írt. Meg nem is válaszolnék mert épp masbaj vagyok benne. Idioták.

A cseten nincs is ilyen hogy zavar vki vkit. Max ha alszik pl nem is ír nem olvassa.

2023. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*Nekem a bocsanatkérésekkel pont tele van a padlásom màr.
2023. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!