Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mikor akar valaki...

Nem tudom mikor akar valaki kiszállni a beszélgetésből?

Figyelt kérdés
Magányos ember vagyok, 35 éves, nincsen senkim. Se barátok, se senki. Amikor valakivel beszélgetni tudok, pl szomszédokkal, sportoláskor, havi 2x a munkahelyen (annyiszor járunk be), akkor szóval tartok mindenkit. Nem akarok rosszat pedig, nem magamról beszélek, őket kérdezem, csak olyan jól esik kommunikálni. Sokszor utólag esik le hogy 3x is mondták közben, hogy “jó akkor majd beszélünk még, jó akkor lassan nekem mennem kéne be rakodni” ilyesmi. De nekem tényleg nem esik le! Utólag marhán szégyellem magamat! Lassan el fog kerülni mindenki emiatt. Hogyan tudnék változtatni? Azt hittem úgymond gyakarolnom kell, de pont hogy amiatt kerülök gondba.
2023. okt. 23. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Itt az ideje, hogy elkezdj programokra járni, új embereket megismerni, akikkel hasonló az érdeklődési köröd. A rendezvények kifejezetten alkalmasak erre.


Érződik, hogy éhezel az emberi kapcsolatokra, ezért tenni kell érte, hogy többet kapj belőlük, több embertől, ne pedig egy maroknyi embert akarj kiszipolyozni, mivel ahogy írtad, így mindenki megutál.

2023. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
81%

De mit nem értesz rajta? Egyértelműen mondják, hogy már mennének és ezt te is tudod hiszen leírtad.

Egyszerűen csak figyelj mit mondanak és értelmezd is.

2023. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Talán sejtik, hogy nem vagy túl népszerű és emiatt kerülni akarnak. Biztos rossz érzés lehet. De miért nem mész kocsmába, vagy koncertre? Szerintem próbáld meg.
2023. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!