Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ebben a roppant...

Mit tennél ebben a roppant kínos helyzetben (velem megtörtént)?

Figyelt kérdés
Beszálltam a liftbe ami mikor csukódott az ajtó éreztem, hogy rettenetesen tele van fingva. Két emelettel feljebb megállt és beszállt egy elég attraktív nő és rohadtul azt gondolta szerintem, hogy én voltam. Nem szóltam semmit de szerintem valamit mondanom kellett volna, hogy tudja nem én vagyok ekkora tahó. Mondjuk elhitte volna és csak kínosabb lett volna minden? Nem tudom utólag sem ebben a helyzetben mi lett volna a helyes de nem szagolhatok be minden beszállás után ezután.
2023. okt. 27. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sztem pont leszarta
2023. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden embernek van lyuk a sggén, fingik mindenki. Nyugi.
2023. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Én biztos mondtam volna neki, nem bírtam volna ki.

Amilyen figurák vannak ebben az országban, már nem lepődök meg semmin.

2023. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én is ugyanígy jártam a múltkor a munkahelyen. Én is nő vagyok egyébként.


Csak nálunk annyi volt másképp, hogy én beszalltam.. Irtó budos volt.. És épp oklendezve kiszálltam ott ahol kinyilt az ajtó (nem az volt még a célallomasom) es egy kolléganőm beszallt, de az oklendezes közepette meg azt se tudtam neki mondani hogy ne szállj be.


Egyébként meg a jó édesanyjat az ilyen ultrabunkoknak, akik nem bírják visszatartani egy rohadt liftben.

2023. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

1. Az emberek 90%-a nem szarná le egyáltalán hanem undorodna.

Azt hinném és is az volt aki ott áll. Nem tudom mit tennék amúgy, szörnyű kínos lenni elkezdeni magyarázni is a dolgot de így szó nélkül is borzasztó volna persze.

2023. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Na a fingosok jól lepontoztak mindenkit és a fingbarátaikat meg fel! :D
2023. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol azzal, mit gondol a másik ember? Ennyire megfelelési kényszeres vagy?


Múltkor konkrétan hullaszag volt a liftben - mégsem problémáztam rajta, hogy na, xy aki utánam beszáll tuti azt hiszi, én gyilkoltam.

Az más kérdés, hogy majdnem elájultunk, mire végre felértünk a 10-re, és még ott is érezni lehetett azt a bűzt.

2023. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, Általában mindig ilyen szituban találkozik az ember egy dekoratív valakivel:(;

2, Ha mondtál is volna neki valamit, semmit sem értél volna el. Ha nem vörösödsz el probléma esetén - amiben akár te voltál a hunyó, akár nem -, akkor lehet érdemes lett volna mondani neki, hogy nincs közöd a dologhoz;

3, Magyarok vagyunk, nem lehet sokmindenkitől semmi intelligenciát sem elvárni, hogy normálisan viselkedjen egy közösségben (kivételt képeznek azok, akik inkontinenciával szenvednek, mert ők valóban nem tehetnek a problémáról!).

2023. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen dolgokkal,semmi értelme.A fingszagnál biztos neki is van nagyobb problémája az életben.Meg egyébként sem ezen múlt,hogy nem feküdt le veled:)
2023. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!