Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedves embertársaim, ti is...

Kedves embertársaim, ti is tapasztaltátok már hogy az orvosok lekezelő,flegmaságát,esetleg felháboritó helyzetbe hozott titeket velem is már megtörtént párszor kinek milyen sztorija van?

Figyelt kérdés

#Bunkóorvosok #Magyarelátás #Esztékáorvosok
2020. júl. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg játszom magam,nincs semmi bajom.A főorvos rám küldte a pszichiátert,mert nem tudtam enni (mondtam neki,hogy hányok,félre nyelek stb).A pszichiáter kapcsolt,hogy nem hülye vagyok,hanem csoda,hogy túl éltem a dolgot.Vannak még sztorijaim,de ez volt a legboszantóbb.
2020. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1x az orvosom Flegma volt, azóta sem megyek hozzá. És profiljára 1* értékelést kapott.
2020. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Velem többször megesett hogy bementem a dokihoz és köszönés helyett ordibalt h mit keresek itt és h ha más lenne itt meg se vizsgalna. Nem egy szakrendelesen fordult elo.
2020. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem édesanyám rákos, amikor kellett volna nem vizsgálták ki, később kiderült a vissza fordíthatatlan baj és az orvos üvöltözött vele, hogy nem bőgjön, bunkón beszélt, anya félt tőle, hogy hogy fog megint bánni vele, és amikor én beszéltem vele, velem is flegma volt, a mentőszolgálat egy nagy nulla, állandóan megjegyzéseket tesznek, hogy ők nem tudnak kijönni, ők nem betegszállítók, volt, hogy bevitt minket az ügyelet sürgősségire, erre a mentősök meg azt mondták helyes, ez nem az ő dolguk.

Szó szerint a betegnek kell elszégyelnie magát ha valakinek ki kell hozzá jönni, vagy neadjisten megbetegszik és bekerül valahová.

SZTK-ba vannak kedves orvosok is, vannak lekezelőbbek, de volt már ott is rémes tapasztalatom.

2020. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon sajnálom
2020. júl. 31. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!