Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire baj,...

Szerintetek ez mennyire baj, hogy így vezetem le a stresszt és egésznek érzem magam mióta ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon ideges vagyok kifutok az utcára elüvöltöm magam, hogy “vááááá” és ameddig nem találok egy kukát végig ezt üvöltöm és utána addig ütöm/rugdosom ameddig semmi nem marad belőle kb.

2023. okt. 27. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Azt hogy erre vannak kulturált módszerek. El lehet menni sportolni, akár “agresszív” sportot, box, stb
2023. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Köztulajdont rongálsz. Írj a polgármesterednek, hogy hajtsák be rajtad a kár összegét.

Nagyon primitív a viselkedésed, kérdező. Miért nem futsz 10 km-t, hogy a stresszt levezesd? Vagy vannak sporttermekben bokszzsákok, miért nem azt püfölöd?


Ez lenne a te értelmi szinted?

2023. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A módszer nem csökkenti, hanem létrehozza a jövőbeli stresszhelyzeteket, melyeket a kukák "üzemeltetői" és a performansz nézőközönsége akaszt majd a nyakadba.
2023. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem rongálok köztulajdont mivel ha még volt benne szemét azt bedobálom az udvarába akié a kuka volt
2023. okt. 27. 15:36
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Kukarugdosásért nagyon megbüntetnek, ha elkapnak a rendőrök.

Ismerek olyat, aki nagyon megszívta így.

2023. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy bokszzsákot, marokerősítőt, fuss rendszeresen, csinálj valami sportot; ha így se csökken, akkor menj el pszichológushoz indulatkezelési problémák kezelésére
2023. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Én az ilyen embereket rugdosnám addig, amíg semmi nem marad belőlük...nem elég hogy k*rvára idegesítő az ordítozásod, még mások tulajdonát is rongálod, és még van képed megkérdezni, hogy ez mennyire baj. Jobb országokban az ilyen emberek az ágyakhoz szíjazva fekszenek a pszichiátrián, ahová valók. Ez megválaszolja a kérdésed?
2023. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a "megoldásaiddal". A fölöttem leírtakkon kívűl ráadásul félelmet is keltesz az emberek körében a "kultúrált" viselkedéseddel.
2023. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Öhm....

De, tulajdont rongálsz, tekintve, hogy a kuka valakié, te meg tönkreteszed.


Önmagában az jó, hogy levezeted a feszkót.

De ha csak így tudod levezetni, akkor javasolt erre kialakítani egy olyan környezetet amiben ezt biztonságosan, kárt nem okozva, félelmet nem keltve meg tudod tenni.

Pl egy boxzsák a kerti sufniban vagy ilyesmi. Ott ordibálhatsz meg ütlegelhetsz ahogy kedved tartja.


Mondjuk azt ne várd, hogy a háztartásodban veled együtt élők ne féljenek tőled, mert fognak. Ez kva ijesztő, ha valaki ilyen szinten képtelen kontrollálni az érzelmeit.

2023. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az utcán üvöltözés nem akkora probléma, viszont a kukarugdosás már igen, és de, rongálás, vagy garázdaság helyzettől függően.
2023. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!