Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, hogy nem...

Velem van a baj, hogy nem sajnálok egy olyan embert, aki a saját hülyesége miatt meghalt egy autóbalesetben?

Figyelt kérdés

Tegnap egy autós záróvonalon, kanyarban, csúszós úton a megengedettnél nagyobb sebességgel nekiment egy vele szembejövő kamionnak, a kamion sofőrjének semmi baja nem lett, a személyautó sofőrje pedig a helyszínen elhunyt.


Kommentekben olvastam, hogy majdnem mindenki azt írta, hogy Ő jó sofőr volt, nem fair az élettől, hogy 1 hiba miatt ilyen súlyosan megbüntette, valaki azt írta, hogy senki ne kritizálja őt, mert mindenki hibázik, valaki azt írta, hogy ez alapján ne ítéljen el senki egy jó embert, ilyen és ehhez hasonló hozzászólások voltak.


Pedig szerintem annyi történt, hogy egy életveszélyesen közlekedő hülyével kevesebb van az utakon, ha esetleg olyan ember jött volna szembe, aki szintén személyautóval közlekedik, akkor Ő is meghal az úton, így csak egy olyan ember halt meg, akit nem érdekelt a másik ember testi épsége, és szerintem nem kár érte.


Vagy velem van a baj? Mert valahogy az én véleményem merőben ellentétes az összes kommenttel.


2023. okt. 28. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy is! A kommentelők 90%-a ugyanúgy nem sajnálja ahogy te, csak valamiért mindenki álszent.


Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy inkább ő haljon meg mint egy vétlen, aki rosszkor volt rossz helyen. Az meg, hogy családanya volt...na bumm. Egy nagymama/nagypapa vagy egy férfi élete is ugyanannyit ér, ha ők meghalnak ők is hátrahagynak másokat. Szóval igen...inkább az idióta haljon meg, mint egy vétlen.

2023. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Senkit se sajnalok akit nem ismerek, marmint nem all kozel
2023. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel egész nap sajnálkozhatnál, mert a világon rengetegen halnak meg autóbalesetben a saját hibájukból vagy hülyeségeikből.
2023. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!