Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha egy ferfinak...

Mit jelent, ha egy ferfinak tetszik egy lany, de kijelenti a lany elott direkt hogy o nem jonne ossze olyan lannyal aki?

Figyelt kérdés

Es mond egy tulajdonsagot, ami egyertelmuen arra a lanyra igaz, aki tetszik neki.

Emogott mi lehet?

(Es biztos, hogy bejon neki, mert tobb embernek is mondta, meg amugy is latszik rajta)


2023. okt. 29. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy tetszik neki, de nem jönne össze vele.


Nekem is már tetszett srác, aki nagyon az esetem volt, de dohányzott, amit én nem bírok, ezért hiába tetszett, nem jöttem össze vele.

2023. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lánynak nem tetszik a férfi, akkor próbálja elhitetni magával, hogy nem szereti a lányt, mivel úgy gondolja a lány nem érez iránta semmit.

Ilyenkor mondogat magának ilyeneket, hogy 'Különben sem szeretem a vicces lányokat.'

Ennek jellemzője még, hogy kerüli a társaságát. Persze lehetséges hogy ugyanúgy viselkedik, csak magában próbál olyan tulajdonságokat keresni a lányban, ami neki nem tetszik. És valószínűleg van ilyen, mert senki sem tökéletes.

Másik opció, hogy esetleg tényleg nem tetszik neki az a tulajdonság, és abban reménykedik hogy a lány változni fog emiatt, ami egy utalás arra, hogy a lánynak is tetszik ő.

2023. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyilván magyarázat, hogy miért nem jönne össze vele, hiába tetszik neki amúgy.
2023. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti, hogy felültél a pletykának és tényleg nem akar tőled semmit.
2023. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, tetszel neki, abban az esetben, ha hajlandó vagy most azonnal megváltozni, hogy megfelelj őpéniszsége ízlésének.
2023. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!