Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiu de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiu de mikor valahogy a fülébe jutott hogy tetszik nekem (valoszinüleg a barátnöim pletykálkodtak) egyszerüen elkezdett kerülni és mikor bejelentkezem a face-re ő kijelentkezik. Nem értem ezt a viselkedést. Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 19:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha tetszenél neki, valószinüleg alig várná, hogy belépj. Kerüli az esetleges beszélgetéseket. viszont, ha neked fontos akkor, mégis beszélgetnetek kellene. Én megírnám neki, hogy tudod, hogy tudja. Mi a véleménye rólad? stb. és ha azt mondja nem tetszel neki, vagy valami más baja van veled, akkor legalább tudod. Hány évesek vagytok? Ha fiatalok, akkor lehet, hogy fél, mert még nem volt barátnője, vagy nehezen kezdeményez. Mindenesetre addig úgysem tudod meg, amíg nem dumáljátok meg. Várhatsz, vagy küldhetsz oda barátnőket, de lehet, hogy pont miattuk nem áll szóba veled, mert nem úgy adják elő a dolgot, ahogy te szeretnéd.
2018. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

oszinten? lehet h nem josz be neki ennyi, kitudja meleg?? :D


ui: nem a kulso fontos de megis az az elso amit meglatsz, és nem a személyiséget

face meg lehet veletlen is, ha meg anyira kerul az mar eleg erdekes viselkedes-bár kitudja ismer/tud rolad olyat ami miatt megis keruL??


sok sikert :)

2018. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet a barátnőid rosszat pletykálkodtak!
2018. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!:D
2018. dec. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!