Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Honnan tudhatom, hogy tényleg a párom hiányzik, vagy csak a megszokás miatt nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Szakítás szélén állunk, de igazából nincs más oka, mint hogy nem tudunk megegyezni melyik városban lakjunk. Most az a szituáció, hogy nekem kellene feladnom a munkám és az albérletem (bár ez utóbbi a kisebb gond) és elköltözni. 8 éve élek a fővárosban, munkám sem rossz, elég nehéz belegondolni, hogy beleugorjak a bizonytalanba. (Ha nem működne együtt lakva a kapcsolat, nem tudok ide csak úgy visszajönni)


Természetesen beszéltünk erről az elején, végig azt mondta, neki az oké, hogy majd költözik ő ide, legalább amíg meglátjuk működik-e jól a kapcsolat ha együtt élünk. De most mégsem akarja ezt.

2 és fél éve vagyunk együtt, hétvégéken találkoztunk általában.


Na de a probléma, hogy úgy éreztem, hagyjuk a fenébe az egészet, belefaradtam de most meg nem tudom kimondani hogy legyen vége (ő sem). Nagyon hülye helyzet ez.

Úgy érzem jól meglennénk, de valamiért nem merek úgy dönteni, hogy oké akkor költözöm én.

Velem van a baj?

Aki ilyen szituációban volt, ott hogy oldottátok meg?



2023. okt. 30. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Fél év után otthagytam mindent és összeköltöztünk egy számomra idegen országban, mert szerettük egymást és együtt akartunk élni. Ennek már 6 éve.

Ha 2 és fél év után még mindig csak a hétvégi találkozások vannak, nem ő az igazi.

2023. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Érthető, hogy nem akarsz kockázatosan elköltözni. Viszont, ha tényleg úgy érzed, hogy érte megéri akkor nyugodtan.

De azért, ha tényleg szeret ő is, akkor simán költözhetne ő.


Nekem van egy ismerősöm (rokonom), aki így van a férjével. Oké, kicsit más helyzet, de azért hasonló. A férje ki akar költözni külföldre, itt hagyva amit eddig felépítettek. Rokonom azt felelte, hogy menjen ki, építsen fel ott egy biztos jövedelmet, lakást, állást, aztán megy ő is. Addig nem kockáztat.

Szerintem akár te is mondhatod ezt neki, ha így érzed.

2023. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!