Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a feltétele annak, hogy az...

Mi a feltétele annak, hogy az ember tudjon spontán tréfálkozni, akár idegenekkel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szorongjon és ne legyen buta. :)
2023. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Önbizalom, meg az, hogy ne szorongjál azon, mi lesz, ha rosszul sül el. Engem nem zavar, ha valaki nem veszi a tréfát, ha jóban vagyunk, öt perc múlva el van felejtve (ha nem, az ő baja), ha meg idegen, akkor meg főleg, úgysem látom többet.
2023. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Egy legalább fél literes, minimum négy tömegszázalékot kitevő alkoholt tartalmazó ital elfogyasztása.
2023. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Legyen (szemmel láthatóan is) gazdag és nézzen ki kifejezetten jól.
2023. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
#3 Az is segít, hogy tréfálkozzon az ember, csak valószínűleg akkor nem lesz sikeres, már ha nem egy funkcionáló alkoholistáról beszélünk.
2023. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát en nem vagyok se m gazdag, se fiatal, se nem nézek ki jól, ráadásul nő vagyok. 😀


Mégis gyakran elsutok egy egy poént akár idegenekkel is (a munkám olyan jellegű, hogy sok idegennel vagyok kapcsolatban).


Én azt mondom, hogy a humor nagyon fontos. És még két dolog nagyon fontos! Az egyik, hogy látnod kell, hogy akivel tréfalkozol, vevő rá.

A másik pedig, hogy soha, semmilyen sértő dologgal nem tréfalkozom.


Épp ezért száz százalékban el szoktam találni kivel lehet és kivel nem.

2023. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Intelligencia, és hogy tudja az ember, mikor kell csendben maradnia, és csak akkor beszélnie, ha van mit mondania.
2023. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
Közvetlenség.
2023. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 #7 Jó, hogy mondtok félokos közhelyeket, csak éppen köze nincs a témához. Mégis titeket pontoznak fel. Szánalom ez az oldal. Mondjuk a kérdés is szánalmas, de ez egy aránylag gyorsan olvasható összefoglalója.
2023. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: és a Te válaszodnak mi köze a témához?


Az emberek humorosnak tartanak, de a saját káromon tanultam meg azt, amit tömören leírtam. Másrészt meg alapelvem, hogy a humor ne legyen öncélú, amiben - a 2. válaszból kiindulva - különböző nézetet vallunk. Rendben, de pusztán ez alapján kár szánalmasozni.

2023. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!