Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan javítsak az életemen?...

Hogyan javítsak az életemen? A napom legnagyobb része videónézéssel, GeForce Now-on játékkal és gyakorikerdesek.hu-val telik el, többnyire a kérdéseim feltételével, amik számomra fontosak az adott pillanatban.

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 08:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Szeretnék tanulni, dolgozni, természetbe járni (sajnos ehhez sokat kéne utazni) és ismerkedni, de szorongós vagyok. Szeretnék új életet kezdeni. Elszakadni a telefonomtól és számítógépemtől is, amiktől függök.
2023. aug. 13. 08:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne csak szeretnéd, hanem szeresd, tehát állj neki csinálni. Millió módja van, hogy elkezdj tanulni. Csak kezdj el egy képzést és kész. Írj eg yönéletrajzot és irány a profession. Ekkora országban nincs olyan, hogy sokat kell utazni a természetbe. Kimész a falu szélére egy bringával és meg is tetted az első lépést. Az új életet kezdek mantra csak jól hangzik, de valójában nem egy nagy lépés, hanem sok kicsi, szisztematikusan. Nem megy egyik pillanatról a másikra egy csettintésre
2023. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel rossz tanuló voltam, nem is jó iskolába jártam, ezért nem tudom mi a helyes tanulási módszer. :(
2023. aug. 13. 09:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kezdő tankönyvet és fokozatosan kövesd benne a leckéket. Amire magadtól nem tudsz rájönni annak járj utána és csak akkor folytasd ha már érted az adott témakört. Kb ennyi.
2023. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy keresd fel a helyi könyvtárat, iratkozz be, ott rengeteg olyan könyvvel találkozhatsz, ami segít javítani magadon, pl. pszichológia, önfejlesztés, szorongás leküzdése, motiváció...stb.


Itt kezd el. A többi meg majd jön magától.

2023. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3: Le fogsz döbbenni, a tanulást is lehet tanulni...


#2

2023. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi?

Nem tudod hol a határ?

Teló kikapcs, egy regény vagy novella elő.

Esetleg sétálj, telefon nélkül, és élvezd ki még ezt a pár napot a nyárból. :)

2023. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd ezeket akkor ezeket csinálnád és nem játszanál. Te nem szeretnéd, nem akarod ezeket, csak vágysz ezekre.
2023. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#2 - A nagy kihagyás hátrány az önéletrajzban. Mit tehetnék?
2023. aug. 13. 14:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Az Ewa alkalmazás mennyire hasznos?
2023. aug. 13. 14:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!