Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy pasi gyakran megérint...

Ha egy pasi gyakran megérint az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szoros kapcsolatban, csak ritkán váltunk pár mondatot, és akkor is inkább semleges/hivatalos témákról (egy helyen dolgozunk) mégis köszönésnél megsimítja a karom, vagy beszélgetés közben a vállamra teszi a kezét, megérinti a hátamat, de nem egyértelmű számomra, hogy azért teszi-e mert esetleg szimpatikusak talál, (beszélgetést mondjuk nem kezdeményez csak ha "muszáj") vagy csak ilyen típus? Én nem szoktam másokat csak úgy megérinteni, ezért nem tudom hogy én gondolom-e túl az egészet... Örömmel venném a normális válaszokat!
2023. okt. 31. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a simán egy közvetlen emberen át a szimpatikusnak találon keresztül a szívesen megd.gnáig konkrétan akármit jelenthet.
2023. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Bejössz neki és meg akar dugni!

Ennyi...

2023. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég csalóka. Nekem is tetszik valaki, mégsem érintem meg. Vannak emberek, akiknek a kommunikációjának a szerves része a gesztikulálás, lásd olaszok, de a világ bármelyik pontján lehet találni ilyen embereket, akik észre sem veszik, hogy fogdosnak, mert annyira megszokott viselkedés számukra. Szerintem ez önmagában nem jel. Ezen kívül nem figyeltél meg mást, ami gyanús lehet? Másokat is megtapint?
2023. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk esetleg talán megmondhatnád neki, hogy jobban tenné, ha nem fogdosna. Miért nem tudod kinyitni a szád és közölni vele, hogy téged zavar, ha fogdos?
2023. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

Kérdező, most őszintén; SZERINTED?

Nem igaz, hogy erről kérdést kell kiírni. Mi a ménkűt akarhat egy tesztoszteronbomba egy ivarérett nőtől?

2023. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
én már nem tudom mit higgyek, tényleg olvasni ilyen mentalitást is és tényleg vannak touchy jellemek, de pl. egy másik cikkben simán azt magyarázták bele hogy ez nagyon is annak az egyértelmű jele hogy meg akar kaparintani és ha lehetősége adódna simán dugna
2023. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ... Hány ujját használja?
2023. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!