Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja egy...

Ha egy pasi azt mondja egy nőnek hogy te aztán megéred a pénzed az mit jelent? Jelentheti h.csípkelődik és tetszem neki?

Figyelt kérdés

#pasi #pénz #Megéred
2023. ápr. 14. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti, elégedett volt az általad nyújtott szolgáltatással.
2023. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Milyen szolgáltatás???? SEMMI OLYAN NEM TÖRTÉNT!!

Ez csak egy beszélgetés végén zajlott!!

2023. ápr. 14. 16:53
 3/17 A kérdező kommentje:

Mielőtt újabb nagyon idióta válasz érkezik,jelzem nem szolgáltatást nyújtottam!!!

Ez egy beszélgetés végén volt!!

2023. ápr. 14. 17:02
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, az illető férfi gúnyból mondta azt amit. Ha eddig még neked nem esett volna le. Ideje lenne felébredned.
2023. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés végén megkérdezed máskor. Vagy most.

Komolyan így akartok ti partnert, hogy idegenektől kérdezitek egy anonim fórumon, hogy mit gondolt az, akivel beszélgettetek?

2023. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Leesett!!! De én normális válaszokat várnék egy feltett kérdésre.Nem paraszt beszólásokat! Ha valaki nem tud normálisan válaszolni akkor inkább hallgasson
2023. ápr. 14. 17:10
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
De mit válaszoljunk? Te tudsz erre válaszolni? Mit vársz? Miért nem őt kérdezed? Mi a jobb? 20 tipp, vagy az igazság tőle? A leghitelesebb válaszforrástól? Miért gondolod, hogy gondolatolvasók vagyunk?
2023. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves egycsaj válaszadó!Nem akarok pasit szerezni.Csak feltettem egy egyszerű kérdést.Ez a fórum azért van hogy az emberek kérdezhessenek.Nem tudom mi ebben a fura.Ennél zagyvább és butább kèrdések is vannak itt! De ha nem tetszik a kérdés ne olvasd és ne válaszolj rá! 😁😁
2023. ápr. 14. 17:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valakinek azt mondják, hogy " te aztán megéred a pénzed", ez inkább sértésnek, vagy gúnyolódásnak lehet venni.

Legtöbbször akkor mondják ha az illető olyan dolgot mond vagy tesz, ami a másiknak nagyon nem tetszik vagy nem esett jól neki.

2023. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Hú, 3 féle mentális problémát is felfedeztem sajnos az írasodban. Nem csoda, hogy nem tudsz válaszolni. Egyszerűen nem érted, amit kérdezek.

Sajnálom, nagyon nehéz életed lesz.

2023. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!