Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal fiúk miért nem szeretne...

Fiatal fiúk miért nem szeretnek főzni miért nem tanulták meg? még ha egyedül is laknak akkor sem 18-30 èv közötti korosztály gondolok

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert kb annyira érdekli őket, mint téged a szelepülés-becsiszolás, milyen oprendszer van a telefonodon, mennyi bites processzorral...


Lehet olcsón kaját venni szerencsére, megoldják úgy.


Nem vagyunk egyformák.

2023. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korosztályban érdekes módon a lányok se nagyon szeretnek már főzni. Néhányan tudnak egy két receptet és ennyi. Én személy szerint is hasonlóan a kedvenceimet tanultam meg megcsinálni csak. Szezámmagos csirke a specialitásom, kedvencem. 🥰


Max azért nem szeretek állandóan főzni mert sok idő és sok mosogatni való. Hamar el is fogy. Egy héten vagy 3x csinálok valamit és bőven elég. Többi alkalomra valami könnyű.


24/f

2023. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Már miért kellene? Akármelyik nemnél.


Én is elvagyok vele, sőt, de a vásárlás körülményes (még úgy is, hogy azt én rendelem), mosogatni meg pláne.


Alapvető dolgokon kívül én nem várom el a férfiaktól, de nőként sem főzőcskézek.



Akinek az a hobbija, az főzzön. DE lehetőleg csak az főzzön.



31N

2023. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
44%

Én szeretek főzni, és igényem is van napi 1 normális kajára, ami nem szendvics 😄

Azzal pl szóba sem àllnék aki annyira igénytelen hogy hónapokig elvan gyorskaján.

2023. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert van aki szeret és van aki nem szeret főzni. Én például főzni szeretek, de festeni nem..


Igazából én összességében ehhez annyit tennék össze, hogy az szerintem elég nagy baj, ha egy felnőtt ember nem tudja magát ellátni és pár alap dolgot megcsinálni. De ez ugyanúgy vonatkozik arra is, hogy tisztán tartsa a környeztét.

2023. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek főzni, de szoktam, mivel nekem is igényem van a rendes főtt ételre. De ettől még nem szerettem meg a főzést. Heti egyszer főzök egy nagy adagot, miután elfogy szendvicset eszek vagy veszek valami készételt, néha rendelek. 29/F
2023. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek csak nem tudok, 36f
2023. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Amíg egyedül laktam rendeltem, most már hogy házas nem kell még azt se. Nem szeretek főzni.
2023. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
83%
Főzni tudni és szeretni nem ugyanaz. Igaz én nő vagyok, kva jól főzök de utálom csinálni. Nekem az csak egy szükséges rossz, hogy legyen mit enni és kész. Fiúknál/férfiaknál is vannak sokan, akik nagyon jól főznek, vagy mert szeretik vagy mert muszáj nekik. Manapság azért már szinte mindenki leszakad a szülőről huszonévesen, elköltözik, kolis lesz stb. a legtöbb fiú kortársam egyetem alatt is tudott legalább alap kajákat főzni. Már az a ritka, ha valakit otthon kiszolgál az anyukája, majd a felesége. Ha más nem, a 2 állapot között rákényszerülnek a főzésre a férfiak is.
2023. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szeretek főzni. És múltkor megszereltem egy töröttnek hitt kilincset. Ettől annyira vérszemet kaptam aznap, hogy este 8-kor az OBI-ban álltam sorba egy wc-tartályba való kis úszós szarral, egy csaptömítéssel, egy dooz falfestékkel meg a hozzá tartozó felszereléssel, hogy én akkor most mindent is megcsinálok otthon, amit meg kell, és annyira élveztem a munkám gyümölcsét, hogy a mai napig gyönyörködök a falban, meg egy nyamvadt buditartályban. De ugyanezt érzem, mikor a saját főztöm eszem, hogy ez mennyire jó, ezt én csináltam, és pont olyan, amilyennek szeretném.

Másban meg nincs meg ez, más dolgokban leli örömét, és a főzés, házimunka, vagy ház körüli munka egy szükséges rossz, és ha teheti, inkább fizet valakinek azért, hogy csinálja meg. És ez egyáltalán nem nemtől függ. Én pl. nő vagyok, és nem azért szerelek meg otthon valamit, mert sajnálnám a pénzt szerelőre, hanem mert akarom az eufóriát, hogy ezt én csináltam meg. Akiben ez az igény nincs meg, azt meg csak hagyjuk élni az életét, az majd ad munkát a szerelőknek.

2023. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!