Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A korosztályomból nincs senki...

A korosztályomból nincs senki más aki szeretné a múzeumokat, színdarabokat stb? (14L)

Figyelt kérdés
14l vagyok sok barátom van de egyik se hajlandó kimozdulni egy ilyen kultúráltabb vagy érdekesebb programra. Velem van a baj? Vagy vannak akik ugyan így vannak ezzel? Azok hogy oldják meg ezt?

2016. ápr. 17. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, de a korosztályod többségét jobban érdekli a bulik, az ital vagy más egyéb ilyen dolgok.
2016. ápr. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez nem igaz mert lehet 16 vagyok, de szenvedélyem a színház.

Én is rengetegszer éreztem ezeket a gondolatokat, hiszen ezen nőttem fel.

Mára tudom, hogy csak ezektől lehetek kicsit még értékesebb.

Azt hittem nem találok magamhoz hasnoló embereket, viszont mára már megtaláltam őket.

Ne agyalj ezen sokat mert attól nem lesz jobb.

Sőt ne is érdekeljen. Csináld azt amit szeretsz,és magad mellé vonzol minden jót

Tapasztalat.


16/L

2016. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bírom a múzeumokat. Attól függ mi a témája. Konkrétan múzeumokba nem túl gyakran járok, de egy két kisebb kiállítást szívesen megnézek..

A színház se rossz dolog, de manapság kevés olyan darab van ami leköt egy mai fiatalt.

Büszke vagyok rátok! Jó hallani/olvasni, hogy még vannak ilyen fiatalok. Értéket képviseltek.

19/F

2016. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veled van a baj. Sőt! Kedves 2. válaszadó! Nagyon sok erőt merítettem a hozzászólásodból... ugyanígy 16 éves lány vagyok, és körülöttem senkit nem érdekel a színház, magasról tesznek a mániámra, és még csak nem is befogadóképesek, pedig fogalmuk sincs, miből maradnak ki. De nem is érdekli őket... Sajnos senki nem érti ezt a szenvedélyemet, pedig nekem a legnagyobb mániám a színház. Bízok benne, hogy velem is úgy lesz előbb vagy utóbb, mint veled, és megtalálom azokat az embereket, akikkel osztozni tudok ezen :)
2016. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13 éves vagyok, minden hónapban egyszer megyek színházba, es színészkedem is, több mint egy éve! :) jövő héten pénteken és szombaton fellépünk! :)
2016. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!