Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban egy zavaró tényező...

Valóban egy zavaró tényező lehetek az edzőteremben újoncként, vagy csak én beszélek be magamnak hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Nemrég haza kellett költöznöm a szülővárosomba ideiglenesen egy családi dolog miatt, pont mostanában kezdtem el újra edzeni, szóval alap volt, hogy folytatni fogom itt is. Budapesten senkit nem érdekelt, hogy ki vagy, pláne ha reggel jártál edzeni, csak egy arc voltál a sok közül.


Viszont itt, ahogy észrevettem van egy reggeli stabil 6-7-8 ember (nem ilyen kigyúrt állatok, hanem átlag sima edzőterembe járók) akik már ismerik egymást, és bár nem együtt edzenek, de végig dumálnak egymással, mindenki mindenkivel kezet fog, úgy éreztem, hogy olyan vagyok, mint egy kívülálló, amikor köszöntem, vissza sem köszönt senki, rám se nézett senki, minta ott sem lettem volna.


Nem igazán érdekel ez, mert edzeni járok oda, nem haverkodni, de olyan érzésem van, mintha folyamatosan kívülálló lennék, vagy egy idegen, akit kinéznek maguk közül, mint egy ember, aki ott zavarkolódik az összeszokott klikk környékén :D


2023. nov. 5. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez az átlagos gym, ahogyan én is tapasztaltam. Vannak jó fejek, vannak bunkók, de igazából mindenhol így van. Szerintem jobb is ha azokkal az emberekkel nem beszélsz, mert meglátszik ebből milyen emberek.
2023. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd megismered őket, semmi baj.
2023. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!