Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkozásnál ez hátrányt...

Barátkozásnál ez hátrányt jelent számokra vagy nem zavaró tényező?

Figyelt kérdés

Cserfes lánynak mondanám magamat. Szinte mindenféléről eltudok beszélgetni hosszan kitudom egy adott témáról fejteni a véleményemet.Nagyon szeretek új embereket megismerni, új barátokra lelni. Persze a cserfességem ellenére is meghallgatom a másikat és maximálisan figyelek a másik félre is. Tehát nem úgy kell elképzelni,hogy csak én beszélek hanem fontos számomra a másik mondanivalója is.


Nálatok hátrányt jelent,hogyha egy személlyel ismerkedtek aki hamar barátkozik és nagyon szeret beszélgetni/írogatni? Vagy nem zavar titeket?Ti melyik tábort erősítettek? Akik szeretik,hogyha a másik hosszasan válaszol vagy nem szeretitek a cserfes embereket?


2021. jún. 13. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert én meg nehezen kezdek barátkozni.
2021. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb orulok az ilyen beszelgetopartnernek. Azt utalom mikor valaki par szóban válaszol, es lehetetlen kihúzni belole akármit is.. azt ott is hagyom par próbálkozás utan. Viszont ezzel semmi bajom, addig amig o is meghallgat engem, es tenyleg olyan 50-50 arányban beszelunk. Ja meg en irkalni is nagyon szeretek, nem csak eloben beszelgetni ( idegesit a hangom ) . 19l
2021. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, nem gond. Életrevaló az ilyen személy.
2021. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet bírom,mert az ellenkezője vagyok,két visszafogott ember dumcsizása inkább kínos,de így van aki kezdeményezi,megadja a löketet és onnan jó minden
2021. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem az ilyet
2021. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előny, méghozzá hatalmas.
2021. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas pozitívum, kiváló személyiségvonás.
2022. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!