Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti miért játszotok...

Férfiak! Ti miért játszotok nő karakterekkel a játékokban? Nőknek érzitek magatokat:D?

Figyelt kérdés
Szimplán érdekellne tényleg

nov. 5. 17:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Szeretem én irányítani a dögös bulákat.
nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Szeretek nőies lenni.
nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Vagy 20 éve játszottam, sosem szerettem női figurákkal ebben az értelemben játszani.
nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha szép a grafika és nem FPS a játéknézet, szívesebben nézek egy női figurát, mint egy férfit.
nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Most ezzel a kérdéssel viccesnek érzed magad, azért röhögsz?
nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
én már hallottam olyan indokot valamelyik multiplayer fps lövöldében hogy azért választanak női karaktert mert keskenyebb a sziluettje és emiatt nehezebb eltalálni az ellenfélnek
nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Érdekességből.


De egyébként nem furcsa a kérdés? Az rendben van, ha magas szőke figurát játszom, pedig alacsony barna vagyok, ha macskaemberrel (Khajiit) játszom, pedig nyilván homo sapiens vagyok, ha teljesen máshogy viselkedem, mint az életben stb... de nem, ha férfi női karaktert választ, az már skandalum!


Pedig számomra kb. ugyanaz a kategória. Női karakterre egyébként akkor váltok, ha van a fejemben egy karakter, akinek az útját kipróbálnám, de nőként tudom elképzelni, vagy ha van egy olyan végigjátszási lehetőség, amit női karakterrel lehet csak megcsinálni.

nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
megfordítanám a kérdést, a nők miért játszanak szívesebben férfi karakterrel? leszbikusok?
nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 he84 ***** válasza:
0%
Most komolyan, nem mindegy az, hogy ki milyen nemű karakterrel, esetleg névvel van bármilyen játékban? Én például nőként néha szívesebben voltam férfi, avagy fiú karakterrel. És akkor? Nem ciki, nem fura, ugyanis nem csak önmagunkkal egyező karakter lehet nemileg és névben szintén. Bár általában nem emberi, hanem állati karakterrel szoktam lenni 1-2 játékban, ha tehetem és néha uniszex nevet is választok, nem csak hol női nevet, hol férfi nevet. Például a Youtube-on is férfi névvel vagyok nőként, meg máshol is, mert eléggé tetszik az a név. Ilyen oka is lehet. De például Steam-en át női nevem van, egy új játékban, ami a Party Animals, ott meg egy ari, de egyben uniszex nevem van angolul. Na meg általában az angol neveket és a fantasy neveket szeretem jobban, vagy ezek keverékét.
nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Èn csak a Mass Effectben játszottam női karakterrel, jobban tetszett a női hang
nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!