Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szerettem mindig a...

Miért szerettem mindig a lányos/lány karaktereket a mesékben gyerekként fiúként? Van más is? Valahogy inkább velük azonosultam meg emo is voltam de aztán mára már kigyúrt vagyok és férfias, nem lettem meleg :D

Figyelt kérdés
de azért belül még mindig szeretem az aranyos folgokat de nem lettem meleg :D
2021. jún. 29. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert amúgy direkt úgy vannak megtervezve, hogy szétsimpeld őket. Nem tehetek róla, én is szét adom őket. Hiába vagyok széles vállú, Zeusz testű boxoló, egyszerűen Annát csipázom nagyon. No, de persze mértékkel, tehát a valódi nőket szeretem, de bírom a mesebeli hölgy karaktereket is. :D
2021. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Vadmacska kommandót szerettem, meg a Powerpuff Girls-t, de szerettem a Yugioh-t meg a Dice-t is, szeretem a kiscicákat meg bármilyen kisállatot, egy gyereket is aranyosnak tudok tartani, ha tényleg aranoys, de közben metált hallgatok, verekedős játékkal játszom, fizikai munkát végzek, stb.

Heteró 19/F

2021. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*aranyos
2021. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez csak így ízlés dolga, másrészt meg esetenként más, harmadrészt meg vannak jobban-rosszabbul megírt karakterek :D Ha közel áll hozzád egy karakternek a története, úgy érzed, hasonló dolgokkal küzdesz, vagy csak simán tetszik/szimpatikus, akkor mindegy a neme. Szerintem nekem lány létemre Herkules a kedvenc mesekarakterem (ha csak Disneyt nézünk, és csak azt, amit gyerekkoromban láttam, mert ha más is játszik, akkor nagy hosszakkal nyer Howl A vándorló palotából). Vagy hát vannak még versenyzők nyilván, de nem ez a lényeg.

Nincs ezzel semmi baj, meg azzal se, hogy a kismacskákat pl aranyosnak tartod. Tényleg azok :D Ez nem csak ilyen meleg dolog.

2021. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!