Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon kövér nők iránti...

A nagyon kövér nők iránti rajongásom miatt miért ócsárolnak,cikiznek állandóan?

Figyelt kérdés
Vállalom,hogy "furcsa" az ízlésem,s ritka a férfiak között,hogy csak a rendkívülien kövér nők vonzanak.Nyíltan kiállok mellettük,amikor bántják,gúnyolják őket.Valóban szenvedélyesen rajongok értük,de ez miért baj?

2023. nov. 5. 19:54
1 2
 1/17 he84 ***** válasza:
85%
Ne fogalkozz velük, akik ezért bántanak, nem tehetsz erről.
2023. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi.Tudok tőle aludni,csak nem értem másokat ez miért zavar? Azt sem értem miért bántják,cikizik a kövér nőket?
2023. nov. 5. 20:30
 3/17 he84 ***** válasza:
33%
Mert sajnos sokan szeretnek kritizálni, mások életébe beleszólni kívülállóként is és elítélni is, ami persze nem jó és szánalmas. Mert sokan azt hiszik, hogy a kövér nők csak lustaságból, sok evésből fakadó elhízásból eredhet, ami általában egészségtelen. Pedig nem így van, nem minden kövér ember ezek miatt kövér, olyan is van, hogy betegségtől az. Kívülállóként pláne nem lehet ezt tudni, ezért is helytelen és szánalmas az ítélkezés. Bár az is egyéni részben, hogy kinek mi a kövér. Sajnos vannak olyanok is, akiknek már a 70-80 kiló is kövér, pedig az még messze nem kövér valójában. A kövér az inkább 90 kilótól felfelé kezdődik. Függ aztán a testmagasságtól, csontozattól is. Ne fogalkozz az ilyenekkel és ha te kövér nőkhöz vonzódsz inkább, akkor fogadd el és keress eszerint barátnőt. Bár azért ettől még az se túl jó, ha valaki (ebben az esetben most te) a súlyt, az alkatot feltételként szabja meg. A személyiség, a belső a legfontosabb. Na meg az alak, a súly néha változhat. Tegyük fel, összejössz egy kövér nővel. Aztán idővel lefogy és már nem elég kövér neked. Akkor talán szakítasz vele,...? Mert ez is nem jó, szánalmas lenne, már bocsi.
2023. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sok mindenben egyetértek veled.Nekem tényleg a rendkívül kövér,150 kg+-os nők tetszenek.Nyilván a belső értékek is fontosak,de mindenki először a külsőt nézi.Hiába kedves,rendes egy nő,ha nem tetszik.Volt már extrém kövér kedvesem,aki kisgyerek kora óta kövér volt,hormonzavaros.Nem tudott,s egy idő után már nem is akart lefogyni.
2023. nov. 5. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

#3


"Bár az is egyéni részben, hogy kinek mi a kövér. Sajnos vannak olyanok is, akiknek már a 70-80 kiló is kövér, pedig az még messze nem kövér valójában."


Drágaság, az én 159 centimhez és anyukám 149 centijéhez a 70-80 kg valóban kövér kategória. De ezt hiába is magyaráznám neked, nem lennél képes felfogni. De azért két mondattal odébb megjegyzed, hogy "Függ aztán a testmagasságtól, csontozattól is."

De azért leírod, hogy csak 90 kg-tól kezdődik a kövérség. 🤦🤔🤷


Kérdező, nem az a gáz, hogy ehhez vonzódsz, hanem az, hogy ezzel a fétiseddel veszélyezteted a másik ember egészségét, mert aki neked akar tetszeni, az örök életre kövér kell, hogy maradjon, mert különben elhagyod. A kövérség, kóros túlsúly mint tudjuk, káros az egészségre!

2023. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, pontosan.


Arra élvezni, hogy más ember lassan megöli magát... Igen, ez undorító. Ez olyan, mintha az izgatna fel, hogy valaki heroinnal lövi magát. Egyszerűen nem normális, ha valakinek az tetszik, ha más kárt tesz magában.

2023. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 he84 ***** válasza:
100%
Hát a 150 kiló és felette már túl, extrém kövér. És attól nem félsz, hogy a szexben hogyan lesznek megoldva bizonyos pózok? Gondolom valahogy talán meg lehet oldani, de nem túl könnyen. Ezután hosszan írok, kérlek olvasd el végig, mert érdekes és tanulságos lesz, főleg a vége felé! Köszi. Én nekem teltkarcsú nőként (általában 70-73 kiló között mozgok, mostanában kicsit fogytam véletlenül, tehát nem tervezve 66-68 kilóra az utóbbi 2-3 hónapban, így is jó, de 62 kiló alá például már nem mennék) még soha nem volt se 100 kiló, se 100 kiló feletti barátom/párom. A jelenlegi barátom, akivel 4 éve vagyok együtt, egy jó ideig 75-80 kiló volt átlagos és enyhe teltkarcsú közti súllyal, engem soha nem zavart. Nagyjából már lassan fél éve 85 kiló köré hízott, majd onnantól diétázott kicsit és a diéta utántól már visszafogottabban eszik, meg iszik sok mindent, így már 70-72 kiló között tartja a súlyát. Mióta ezt csinálja, szexben is például kevésbé fárad el. Bár azért előtte se fáradt el mindig, de néha igen. Így most már kevésbé. Hiába a külsőt látod meg először, elhiszem én, hogy az is számít, tudom jól. Ettől még igenis a belső a legfontosabb, főleg hosszútávon. A külső idővel magától is változik fokozatosan, nem csak a hízásra, meg a fogyásra értem ezt. Nem külsőre kéne ismerkedni, hanem tágabban esélyt adva, hogy milyen az illető belső szempontból is. Ebben előnyösebb neten át ismerkedni fotó nélkül legalább 1-2 hétig, aztán esetleg fotó és tali, avagy randi, hamindkét fél nyitott rá és rugalmas. Ugyanis fotó nélkül beszélgetve a másik belsője kerül jobban szemek elé, főleg ha őszinte és érdeklődő az illető. Így nagyobb esély és előny van, hogy a másik nem főleg a külső alapján fog dönteni. Én ezzel az említett barátommal, akivel 4 éve együtt vagyunk, neten ismerkedtem meg, ráadásul itt ezen a weboldalon priviben, majd átmentünk Skype-ra, volt fotócsere is, majd 2 hét után néhány tali stb. Eleinte fotó alapján kissé fiús voltam neki (valóban fiús nő vagyok), de a szemeim és az arcom jobban tetszettek neki. Ennek ellenére a belsőm alapján főleg továbbra is szimpi voltam neki, ő is nekem és kíváncsian adott esélyt talira, mondta azt is, hogy meglátjuk élőben lesz-e több és lesz-e némi vonzalom-e. Jól kijöttünk az 1. talin, jól megvoltunk, majd a végén bevallotta, hogy kicsit vonzódik hozzám, nagyjából 3/10-es szinten egy 10-es skálán, míg ő nekem 7/10 volt eleinte. Mondta hogy barátként talizhatunk újra, szívesen van együtt velem továbbra is, de nem biztos, hogy vevő lenne többre velem és hogy sajnálja, ha netán ezzel megbántott, nem célja. Valóban akkor kicsit megbántott, de ettől még nem haragudtam rá. Szerencsére nem küldött el, nem akart leépíteni, azt nehezren viseltem volna, főleg hogy ő előtte volt néhány rossz tapasztalatom ilyen téren, amik eléggé rosszul érintettek és kezdtem őt én is megkedvelni, talán olyankor már én jobban kedveltem őt, mint ő engem. Majd megbeszéltük a 2. talit is, mint amolyan baráti talit, de egyúttal újabb esélyt is adva többnek, hátha erősebb lesz a 3-as szintnél az ő vonzalma is irántam. Végül a 2. talin is jól megvoltunk, beszélgettünk vidáman sokat, viszont csak kicsivel 4-esre nőtt a vonzalma irántam, nekem 7-es maradt akkor még. Mondta aztán 2. tali után később a Skype-n, hogy benne van több taliban is, ha én se bánom így. Majd jöttem azzal az ötlettel, hogy a 3. tali már ne csak séta legyen a környékemen, hanem nálam fent a lakásban, a szobámban is lehetne, ha nem bánja és meglátjuk, hog ölelkezések, kicsi bőjások közben jön-e nagyobb vonzalom a részéről is, vagy sem. (Amúgy ő is, én is nagyon őszinték és megértőek vagyunk, egymással is, nem volt kezdetben se hazugság, se füllentés és azóta sincs.) Ebben maradtunk, mondta hogy jó ötlet, ő semmi jónak nem lesz az elrontója és hogy megér egy ilyen esélyt is a dolog. Eléggé boldog lettem akkor ettől. Ő aztán azt is mondta ehhez, hogy a 3. tali után vevő egy 4. és 5. talin belül is erre és ha eme 3 darab próbán belül nem nő legalább 2 alkalommal a vonzalma irántam és nem lesz kényszermentes intimitás belőle az öleléseken, bújásokon túl, akkor maradjunk csak barátok, akik csevegnek neten és néha taliznak. Nagyrészt elfogadtam és mondtam oké. Na aztán jött eme 3. tali, fent nálam a szobámban voltak valóban ölelések, bújások is. Végül így ebből nem sokkal később petting és több is lett. Láttam rajta, hogy ő is vonzódott hozzám valóban, meg is kedvelt valóban, szenvedélyesen és egymásra figyelve gyengéden csináltunk mindent. Nőtt a vonzalom a részéről irányomba 7-esre, nekem meg 8-asra a 10-es skálán továbbra is. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, így sikerült. Azért meséltem el ezt az esetemet, mert mint láthatod, igenis a külső másodlagos, avagy utolsó szempont, legalábbis alap, normális esetben az. Pláne ha belsőre már szimpi hamarabb a másik és ha nyitott az illető. Sajnos az ilyen emberből kevés van tudtommal. Mint szintén láthatod, tud idővel vonzóbb lenni a másik, ha többet próbálunk meg, mert valójában akkor derül ki igazán. Ennek ellenére sajnos sokan főleg a külsőre fogják, vagy csak arra és nem adnak esélyt többre, ami eléggé szomorú. Szerencsére ez a barátom nem ilyen és rugalmas, nyitott volt többre már a 3. talitól fogva. Azóta is 4 éve jól megvagyunk és az intimitás, a szex továbbra is jó köztünk. A szeretet, a vonzalom az évek alatt tovább erősödött köztünk, a vonzalom már mindkettőnk részéről 9-es a másik felé. Így hát igenis több esélyt, intimebb esélyt is kell/kéne adni a másiknak, nem pedig 1. tali alapján nem a legjobb, akkor viszlát, így nem helyes! Persze ha nagyon taszít, az más, de itt erről szó se volt.
2023. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem így van az esetemben.Egy nő sem miattam lett kövér.Mindegyik már el volt hízva,amikor megismertem.Nem kellett volna velük ismerkednem? Akkor nem lettek volna kövérek? Mindegyiket segítettem,támogattam,fizikailag és lelkileg is.
2023. nov. 5. 21:28
 9/17 A kérdező kommentje:
A 6.-nak írtam előbb!
2023. nov. 5. 21:31
 10/17 he84 ***** válasza:
Ja és az kimaradt, hogy a 3. tali után a 4. és 5. tali után is jól mentek az intimitások stb. és onnantól együtt vagyunk már szorosabb viszonyban.
2023. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!