Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról ,ha...

Mi a véleményetek arról ,ha egy csaj állandóan úgy befújja magát parfümmel, hogy 20 méterről már lehet érezni az illatát munkahelyen? Már szóltak is neki érte, de ő le se szarja. 32f

Figyelt kérdés

#csaj #parfüm #érzés #befújja magát
2023. aug. 2. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát én rosszul lennék tőle. Az utcán is émelygek, ha valaki nagyon erős szagú, mindegy, hogy az parfüm, vagy testszag.


Nálunk egy kollégának az állandó évese volt probléma, pont előttem ült az irodában, és nem szendvicset vagy rántotthúst evett krumplival, hanem mindig valami büdöset, és hiába kértük, hogy ne bent egyen, nem volt hajlandó kimenni a konyhába. Végül az oldotta meg, hogy elment máshová dolgozni

2023. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Te már megint a hiperszaglásos vagy? :D
2023. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik opcio, hogy nem erzi a sajat illatat. Masik, hogy azt akarja, ne lehessen nem eszrevenni.

De van aggodos tipus, aki meg egy kicsit, meg egy kicsit fuj, hatha nem jo.

2023. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Jaa, akirol irsz, pofatlan, onzo. En a tobbi tulparfumozott not irtam le.
2023. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavarna, inkább tetszene is.
2023. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt akarja, ne lehessen nem eszrevenni. Szerintem ez lesz...
2023. aug. 2. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom abban mi a jó, mert se nem elegáns, se nem komfortos. Nekem a fejem is meg tud fajdulni a nagyon édes, tömény szagoktól.
2023. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Undorìtó.
2023. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon közönséges.
2023. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a kertemben is érzem a szomszéd nő parfümjét, ha ő is kint van, és basszus elnyomja a virágaim illatát.. Nevetségesnek tartom és nagyon zavaró, főleg ha olyan borzadály szagú, mint az övé..
2023. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!