Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jár a nők fejében, amikor...

Mi jár a nők fejében, amikor gyereket szülnek olyannak, mint aki pl. most a hamburgi repülőtéren cirkuszol a gyermekelhelyezés miatt?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Nők, mire gondoltok olyankor? Mire számítotok?

2023. nov. 5. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudomásod van arról, hogy az anya tudta, hogy a férfi majd évek múlva így fog viselkedni, ezért szándékosan szült neki gyereket? Mert ha nem, akkor merész kijelentés volt. És még egy lépésben ezt általánosítod a nőkre, akiket most így együtt számon is kérsz.
2023. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 A férfi török volt, a sztoriból a vallása is nyilvánvaló, tehát ez alapján kijelenthetjük, hogy igen, az anya már megismerkedésükkor tudta, hogy ez lesz, ha egyszer elválnának.
2023. nov. 5. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Már nem azért első, de én ebből azt szűröm le, hogy a nőket egyáltalán nem érdekli a férfi viselkedése, csak az a fontos hogy legyen egy gyereke valakitől. Egyáltalán nem gondolkodtok el a dolgokon hosszú távon, és gondolkodtok el azon, hogy nem 1 év együttlét után kell gyereket csinálni, hanem mondjuk 3-5 év együttlét után.
2023. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Meg alkoholistáknak, munkakerülőknek, falu bikájának, továbbá olyannak, akinek a háta közepére sem kell a gyerek.
2023. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Bírom a hozzáállást hogy amikor egy nő ketyós, akkor megy az általánosítás, hogy "A Nők milyen őrültek mind, és mit kell kiállni szegény férfiaknak mellettük", de amikor meg a férfi a ketyós, akkor az megy, hogy "dehát nahát nem fura hogy A Nők olyan hülyék hogy nem kerülik el az ilyen férfiakat????? olyan kis tudálékos vagyok, hát muszáj megkérdeznem a vévévé pont gyéká pont hu-n a nőktől, hogy miért szülnek gyereket a hamburgi gyerekelhelyezéses pasinak!!"


Hát nem tudom drága, én még nem szültem neki, szal fogalmam sincs hogy az a random nő miért szült neki. Lehet megvolt az oka, lehet nem, mit tudom én.

2023. nov. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nehéz szűrni, mert képzeld: a pasik hazudnak. Nahát!
2023. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindig vannak olyan nők aki értelmileg állati ösztön színtén van. Ahogy állatvilágban és ilyen nőknél erősebb hímmel akar szaporodni.
2023. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért neki szülte volna? És nem csak a nőn múlik, gyerekhez két ember kell.
2023. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mert tapasztalatlan, es nem gondol bele hogy koztuk is felmerulhet olyan szituacio ami kihozza a palibol az ilyen viselkedest. ugy kb mintha most elkezdenel repulot vezetni tudatlanul, szembejonne egy helyzet amikor lezuhannal mert nem keszulsz ra.
2023. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Tehát elismered, hogy egy török, muszlim férfival összejönni pont akkora felelőtlenség, mint repülőt vezetni bármiféle képesítés nélkül! Tehát nagyin hülyének kell hozzá lenni. Csak a hasonlítaod ott hibázik, hogy ha repülőt vezet tudatlanul, akkor csak ő hal meg, ha meg gyereket szül egy ilyen férinek, akkor a gyereket is veszélynek teszi ki! Egy anya szándékosan veszélynek teszi ki a gyerekét! Ez nem tapasztalatlanság, hanem butaság, agyatlanság! Ahhoz nem kell tapasztalat, hogy tudja, mire számíthat egy ilyen pasitól!
2023. nov. 7. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!