Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A szülők lezárás miatti...

A szülők lezárás miatti gyermekelhelyezési gondjai egyéni szoc problémák vagy a cég problémái (is)?

Figyelt kérdés

Mert könnyű azt mondani a szülő kölke, oldja meg az elhelyezést maga ahogy tudja, a cégnek ehhez semmi köze.

Na de a saját gyereke mindenkinek a legfontosabb és mivel a gyereket nem lehet a szögre akasztani, így ha a szülő semmiképp nem tudja az elhelyezést megoldani akkor nem fog bemenni a munkahelyére-és ez innentől már a cég problémája is. erősen.


És ha ez a helyzet, nem kéne a cégnek is beszállni a probléma -megoldásba?

Mert az hogy „oldd meg ahogy tudod“ nem egy konstruktív hozzáállás. Mert a szülő megoldja majd, ahogy tudja, ez biztos. Legfeljebb nem megy be, és kiíratja magát betegnek.


És az a cégnek se jó.


2021. márc. 7. 19:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mivel nincs munka a cégekben, így a cégnek is jó.
2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"Mivel nincs munka a cégekben"


NINCS MUNKA???? ANNYI MUNKA VAN MINT MÉG SOHA!!!!!! Fuvarszervezés!

2021. márc. 7. 19:17
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Elküld és felvesz helyetted mást és máris megvan oldva a probléma.
2021. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy társadalmi probléma, társadalmi megoldásokra lenne szükség. De egy neoliberális államtól ilyet ne várjunk.
2021. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Elküld és felvesz helyetted mást és máris megvan oldva a probléma."


És az a másik hétfő reggel 7.00ra ott lesz? Mert ha igen, akkor jó, de ha nem (és nem vszínű... ) akkor kérdésem áll.


Mert én hétfő reggel 7.00kor nem leszek ott, az biztos. MI lesz szabi vagy betegállomány, ez a cégtől függ-de egy biztos. Én nem fogok a székemben ülni.

És ha a cég új embert akar, na akkor iparkodjon mert nincs 12 órája se az új emberre.

2021. márc. 7. 19:30
 6/29 A kérdező kommentje:
Vagy a másik megoldás, hogy a 3 és 5 éves gyerekkel megjelenek. Na akkor sztem 10 perc alatt lesz megoldás az ügyemre.
2021. márc. 7. 19:32
 7/29 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, én választás elé állítottam a főnökömet.

Szabit ad (fizetetlen) vagy irány a háziorvos és betegállomány.

Megoldottuk.

A család az ELSŐ minden más utána jöhet. Még ha ez egyes nagymellényű senkiknek nem is tetszik.

2021. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Figyi, van ám gyerekmegőrzés sulikban, ovikban, és a bölcsik nem is zárnak be, szóval aki nem tud otthonról dolgozni, az meg tudja oldani.
2021. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Simán meg lehet oldani, rokonok ismerősök segítségével.


Mi is így oldottuk meg.

2021. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"Figyi, van ám gyerekmegőrzés sulikban, ovikban, és a bölcsik nem is zárnak be,"



Ühüm. És azt is elolvastad milyen feltételekkel? és azt is megnézted hogy pénteken még úgy volt nem lesz?

és azt is megnézted hogy gyerekfelügyelet CSAK KIJELÖLT intézményekben van, és csomó olyan kis település van ahol még eddig a percig az egész régióban nincs kijelölt intézmény?


Ezeket is megnézted vagy csak pofázol a semmire?

2021. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!