Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs hatással rám semmi...

Nincs hatással rám semmi "emberi", hány hozzám hasonló ember lehet?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromtól olyannak érzem magam, mint egy robot vagy földönkívüli az emberek között. Kezdetben próbáltam beilleszkedni, aminek nem lett jó vége.


Felmerült az Asperger-szindróma, de ahhoz nem vagyok elég fura, illetve úgy olvasok az emberekben, mint egy empata (jóllehet, ez évek alatt szerzett képesség is).


A pszichopátiához pedig túl nyugodt, higgadt vagyok. A dark triadból maximum a machiavellianizmus illik rám, de az is inkább passzív formában, amíg nem keresztezik az utamat, addig nem ártok senkinek, pláne öncélúan. Az emberiség teljesen hidegen hagy, nincs bennem még a közelmúlt történései kapcsán sem semmi intenzív érzés.


A reklámok, fogyasztói társadalom sem hat rám. Egészséges libidóval és szexualitással rendelkezem, de még a nők sem úgy hatnak rám, mint a férfiak többségére.


Kísérleteztem alkohollal és drogokkal, de ezekről sincs jó véleményem, a kognitív részét értem, hogy sokan miért fogyasztják, de saját magamat illetően ezeknek sem látom értelmét.


Nem tartozom sehova és nem is akarok tartozni sehova, rendben vagyok így teljesen önmagammal. Független entitásként szemlélem az engem körülvevő világot és keresem az összefüggéseket, agyalok a lét értelmén. Ha akarnék se tudnék másmilyen lenni. Ahogy nő a tudásom, kaméleonként beilleszkedhetnék szinte bármilyen társadalmi közegbe, de egyikben sem érezném teljesen jól magam.



2023. nov. 6. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg, de ezt te is tudod.
2023. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az asperger-szindróma nem azt jelenti, hogy fura vagy. Az empátiakézséghez pedig semmi köze, ez egy ostoba tévhit, csak mert másképp éljük meg az érzéseinket, legalább ne terjeszd ezt a hülyeséget! És amúgy meg ezek alapján semmi bajod, teljesen átlag ember vagy, aki nem tud mit felmutatni, ezért teljesen általános tulajdonságokat próbál úgy beállítani, mintha ettől valami kis "különc, csodabogár" lenne. Készíts tiktok tartalmakat, ott ez az ál-különcködés nagyon megy, népszerű leszel!
2023. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagyunk néhányan, de elég kevesen. Valóban rengetegen, de nem aránylag, cska önmagában.


Ez szép így. Haladj tovább. Áldalak!

Ha esetleg valamiben szolgálatodra lehetek, ami s spirituális önbeteljesítésedet illeti, nyugodtan keress meg.

2023. nov. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen.
2023. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes ezt túl agyalni. Valahogy lazíts és találd meg azokat a dolgokat, amikben ki tudsz teljesedni. Saját tapasztalatból: óvakodj a spirituális idiótáktól. Az egyházak és a pártok meg valószínüleg már nem fognak téged behúzni.
2023. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!