Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet ebben viccesnek...

Mit lehet ebben viccesnek találni hogy valaki elájul?

Figyelt kérdés
A sztori annyi igazából hogy ma iskolába menet rosszul lettem a buszon és elájultam és kb a fél busz (velem egy idősek, nagy része a régi osztálytársaim) ezen röhögtem&kommenneltek meg miután leszáltam is kaptam azokat a nézéseket, ellégé zavar hisz alapból nem vagyok és nem is voltam a legjobb mentális állapotban és rendesen félek attól hogy újra látnom kelljen őket szóval valaki valami ötletet adjon már hogy miért talál bárki ilyet viccesnek? Szégyellni kéne magát valakinek azért mert rosszul lesz? Nm értem. Mellesleg mit lehetne a félelem ellen csinálni?
nov. 6. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, azért remélem érthető:')
nov. 6. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy rosszul lettél, nem a te hibád, a viselkedésük pedig nem téged minősít, hanem őket! Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg ezeket lerázni magadról, ostoba, buta emberek, gyerekesek. Az ájulásban semmi poénos nincs, pláne annak, aki benne van. Akkor is kommentálták volna, ha például bevágod a fejed és kórházba kerülsz?

Mi miatt lettél rosszul? És mi miatt vagy rossz mentális állapotban?

Remélem,hogy van, aki segít, a legjobbakat kívánom neked kérdező!

nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Valóban kezeltetni kellene az üldözési mániádat.
nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tizenévesektől sose várj bölcs és érett viselkedést! :)
nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg a kommentelőktől sem, akik ide írnak.
nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!