Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elhinnél egy rágalmazást...

Ha elhinnél egy rágalmazást és terjesztenéd is neten, emiatt meghurcolják a rágalmazottat, majd kiderül, hogy hazugság volt, ártatlan az illető, csak be akarták mocskolni, hogy éreznéd magad? Bocsánatot kérnél?

Figyelt kérdés
nov. 8. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Engem többször követett már egy ismerősöm, annak az ismerősei, mert tudtam róla olyan információt, hogy kiskorú tetszett neki, nem akarta nyilvánosságra hozni. Mivel ismert volt, mindenki őt támogatta, mivel a munkája a szórakoztatás volt. A bizalom az ott van, ahol adnak erre…
nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek el semmi rosszat egy másik emberről, ha nincs megerősítő forrás vagy bizonyíték. De még ha biztosan tudom, hogy igaz az állítás róla, akkor sem terjesztem neten. Még személyes beszélgetésben is ritkán hoznám elő.

Undorító dolognak tartom a pletykálkodást, más kibeszélését, még akkor is, ha igaz, amit mondanak róla.

nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve nem is terjesztenék neten ilyet. De most tegyük fel, hogy igen, akkor minimum bocsánat és segítenék neki, hogy mások is megtudják, hogy ártatlan.
nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére ennél több eszem van, mert első körben elsüllyednék szégyenemben, aztán bocsánatot kérnék, aztán meg minden kapcsolatot megszakítanék azokkal akik ilyen rágalmazásokat terjesztettek. Ez a minimum.
nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem érdekel az igazság.

Amikor feltámad egy pletyka és vkit kinéznek kiközösítenek senkit nem érdekelnek a bizonyítékok meg az ellenkezője.

Ha vkit rugdosnak mindenki más inkább áll a rugdosó oldalra.

nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!