Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokban szoktál...

Milyen dolgokban szoktál hazudni egy nap?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem ettem pedig igen vagy nem vagyok éhes pedig igen. Nincs semmi baj pedig meghalnék
2023. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy jól érzem-e magam/van-e valami bajom/van-e kedvem.
2023. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Futó ismerősnek, ha nem is vagyok jól fizikálisan vagy mentálisan, akkor is azt mondom, hogy minden oké. (Ezt előttem is írták, szerintem a legnagyobb „sláger”.) Családom van, itthon: „Mindjárt megyek, csak még ezt a cikket végigolvasom/ezt az üzenetet megírom, miközben tudom, hogy vagy 3 cikket/üzenetet fogok még olvasni/írni.

Nem rendszeresen, de többször volt már, hogyha vki megkért, hogy boltból hozzak neki valamit, amit nagyon szeretne, én meg elfelejtettem, akkor inkább azt mondtam, hogy nem kaptam.

2023. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkában, hogy még dolgozok valamin.

Értsd: ha e hét péntek a határideje egy feladatnak, akkor van hogy gyorsan megcsinálom és szerdán már kész, de olyankor van hogy nem szólok inkább hanem élvezem hogy van 1-2 napom lazítani. Fix béren vagyok, nem kapok semmit ha az elvártnál gyorsabban kész vagyok 🤷‍♀️

2023. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
En pont az vagyok, aki meg akkor sem hazudik, amikor kellene vagy illene.
2023. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

-Amkor megkérdezik, hogy jól vagyok-e, vagy épp, a "hogy vagy?" kérdés válaszában.

-Amikor kapok egy "mizu?" szintű kérdést, de csak annyit mondok, hogy "semmi különös". Pedig, túlzás nélkül, mindig van valami, de nincs is mindig kedvem kifejteni a litániát, meg nem is mindig tartozik a kérdezőjére, ami akkor épp bennem/körülöttem zajlik. Vagy elég idő nincs rá, mert épp csak odakiáltották nekem.

-Amikor azt mondom, "ezt az x üzenetet megírom/ elolvasom" stb., pedig tudom, hogy x+y lesz igazából.

2023. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam hazudni
2023. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A péniszem méretéről.
2023. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Senki sem mond mindig igazat..


De más azért hazudozni, mint az hogyha valaki megkérdezi hogy vagy és azt mondod, hogy jól. (Közben pedig nem.)


Ilyenek szoktak lenni nekem is, hogy nem mondom el az igazi érzéseim meg ilyesmi. Meg a mi a helyzetre is tudnék sok mindent mondani ami nyomaszt, de inkább azt szoktam mondani, hogy semmi se.

2023. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Shaddark ***** válasza:
0%

Soha semmikor semmiben.

Jó, olyan van hogy túltolom esetleg a dicséretet (szuper csinoska vagy ebben a ruciban...) de ezek inkább túlzások semmint hazugságok.

Eltitkolni dolgokat én is szoktam, de nem hazudom róluk, nem árulom el ami nem tartozik másra, ha tetszik neki ha nem.

Egy hazugság minimum egy, de inkább öt-tíz problémát okoz majd. Ahogy sokasodnak úgy sokasodnak a problémák is.

Ha valaki nagyon unatkozik mert egysíkúnak érzi a probléma mentes kis életkéjét, akkor esetleg érdemes lehet rászokni.

2023. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!