Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a ma már...

Miért van az hogy a ma már szinte mindenki bunkó egymással?

Figyelt kérdés
Mostmár egyre többen leszarják egymást az emberek és csak maguknak akarnak jót. Én próbálok kedves lenni, segíteni másoknak, de ígyis kitolnak velem. Miért van ez?
2023. nov. 8. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Rossz helyen élsz, ez Magyarországra jellemzö
2023. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Neked kell inkább változni,, ami tudom: szomorú, hogy ez a mai magyar társadalomnak ez a stílus tetszik. De szerintem 1* eljön az, amikor sokan magukba tudnak majd nézni, és rájönnek, hogy eléggé tévúton jártak...
2023. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
#1 miért, te már jártál minden országban vagy hogy sikerült ezt megállapítani?
2023. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az emberekkel nem vagyok bunkó. Viszont, ha választhatnom kéne, hogy kinek tegyek jót, akkor a családomat és magamat teszem első helyre. Mindenki más csak utána jön.
2023. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én is észre vettem!
2023. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
1. Usa-ban dolgoztam, ott is épp ennyire szarják le egymást az emberek. Sőt. Kolléga beleesett egy gödörbe az építkezésen. 3-an kapták elő a telefont (amerikaiak), h videózzanak és csak én és egy másik magyar srác szaladtunk oda segíteni neki. Nem magyar sajátosság ez megnyugtatlak. A bunkó ember mindenhol bunkó az északi-sarktól a déliig. Ja és mindenhol rohadt sokan vannak.
2023. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Utálom az olyat, aki mindenkinek segíteni akar. És sajnos sokan vannak. Van valami, rögtön ott van a pofája, hogy segítsen, és még leütni sem lehet őket.
2023. nov. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Undorító férgek ezek a mai embernek nevezett pondrók!

Vissza jönne a királyság mint állam forma, kinevezném magam örökös királynak és minden hülyét rögtön máglya halálra ítélnék! Borzasztó ami itt megy ebbe az országban!

2023. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ez miért lehet? Mármint miért változott ekkorát az emberiség? Nyilván rossz értelemben!
2023. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is segítőkész és kedves voltam,ma már mindkettőt visszafogtam(ez nem azt jelenti,hogy bunkó f4sz vagyok)Amióta így viselkedek,több tiszteletet kapok.Valamiért az emberi ego nem értékeli azt,ami ingyen van.Ezt meg kell érteni,hogy így működik.
2023. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!