Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál valós pénzt költeni...

Szoktál valós pénzt költeni internetes játékra?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyikre és mennyit?


Nyilván olyan válaszoljon aki költ interneten játékokra. Csak játékra gondolok. Film, zene stb nem.



nov. 9. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Tippmixpro
nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Shaddark ***** válasza:
100%
Havi 5 ezer körül.
nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Shaddark ***** válasza:
100%
Arra amelyikkel éppen játszom, változó mikor melyikre.
nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sokszor költöttem és nagyon sokat. Túl nagy bennem a versenyszellem és nem bírom elviselni ha nem lehetek a legjobbak között valamiben, ami az ilyen internetes játékokban csak pénzzel működik. Szerencsére leszoktam már minden ilyesmiről és egyáltalán nem játszom semmi olyan játékot ami multiplayer vagy akár csak nagyon kis mértékig competitive, mert egyszerűen nem bírom megállni hogy költsek rá. Azt nem írnám le hogy mennyit csesztem el így különböző játékokra, de biztos kikerekedne egy-két ember szeme az összeg hallatán. Nem vagyok már rá büszke és megfogadtam hogy soha többet
nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Steam-en van freemium játék. Egy-két havonta, ha olyanom van, egy 6 eurós összeget ráköltök, ami nem jelentős ahhoz képest, mennyi időt töltök vele (és egyébként mennyi egy rendese játék).
nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer vettem datolyát teveclubon. Nem érte meg:D
nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
5 dollárt költöttem pay 2 win játékra
nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam venni játékokat, de gondolom nem erre gondoltál. Egyszer volt, hogy a HayDayben vettem valamennyi gyémántot, amúgy nem költök ilyesmire. Mentségemre szóljon, hogy akkor kórházban feküdtem és egy épitkezést akartam begyorsítani, hogy tudjak tovább játszani és ne kelljen várni :D
nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Pixelberry Choicesre szoktam költeni. Úgy évente 1x szoktam VIP tagságot venni és akkor 1 hónapig keményen tolom. Asszem 16 euroba kerül.
nov. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Idén összesen 2alkalommal, egy sima, pörgetős jàtéknàl.


Termékvàsàrlàssal volt kombinàlva a dolog, szóval valamivel piaci àr felett vettem 2cuccot, összvisz 28k értékben.

nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!